SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KARTOPU ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

KARTOPU ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Bu haber 09 Ağustos 2015 - 14:29 'de eklendi ve 160 kez görüntülendi.

KARTOPU ENEZ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ ‘nin 6 ncı KARTOPU ÖDÜLLERİ sahiplerine verildi.

07 Ağustos tarihinde planlanan geceye fırtına ve yağmura rağmen kalabalık bir davetli topluluğu ve eski Enez Kaymakamı Nail BABACAN ile Çardak Belediye BAŞKANI Basri Ulaş da katıldı..

Gecede Enez’de 40 yılı aşkın süredir arkeolojik kazıları sürdüren ve Edirne Arkeoloji müzesine çok değerli eserler kazandıran Prof.Sait BAŞARAN’a plaketini eski Edirne Baro Başkanı Av. Teoman ÖZDÖL verdi. Prof.BAŞARAN, kazıların sürdürülmesinin yanısıra makaleleri, yurt içi ve dışındaki konferansları, yayınlanan kitapları ile Enez’i tanıtıma olan katkısı ile yakından tanınıyor..

Gecede ayrıca Trakya’da ve özellikle Enez yöresinde yoğunlaşan çalışmaları ile dikkat çeken, ürettiği binlerce örnekle, fotoğraf sanatına ve Enez’in tanıtımına yaptığı çok değerli katkıları nedeni ile fotoğraf sanatçısı Ali ÇITAK ile hiç bir maddi katkı beklemeden ve teknolojinin son yeniliklerini kullanarak yarattığı görsellik örnekleri ile Enez’in tanıtımına yeni bir boyut kazandıran Bülent TEKCAN’a şükran plaketleri sunuldu. TEKCAN’ın Enez’ ve kalesini tanıtan çeşitli havadan çekim çalışmaları büyük beğeni topluyor ve değerlendiriliyor.

Derneğe önemli katkılarının yanı sıra Enez’de 39 yıl üstün hizmetler vererek emekli olan Tülay Korkmaz’a ve uzun yıllar çevrede tarımsal konularda öncülük edip özverili hizmetler veren ve yine bu yıl emekliye ayrılacak olan Hasan Akkuş’a, yine kamu hizmetinde verdiği hizmetlerin yanısıra Derneğe yaptığı katkılar nedeniyle Tuncay Taşkın’ a da plaketleri sunuldu. Gecede STK çalışmaları ve sokak hayvanlarının sorunlarına dönük özverili gayretleri ile ödüle layık görülen Coşkun İNL ve Yılın en başarılı muhtarı olarak belirlenen Yenice Köyü muhtarı İlhami AKGÜL’e de plaket verildi.

Gecede Ayşe Engin Aslanca’da bir konser verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA