SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

 Karayün Ankara’ya” Medya Çalıştayına davet edildi.

 Karayün Ankara’ya” Medya Çalıştayına davet edildi.
Bu haber 02 Mayıs 2016 - 16:09 'de eklendi ve 46 kez görüntülendi.

 

Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülen “Medya Çalıştayı ve Diyalog” seminerine katılmak üzere Ankara’ya gitti.

Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülen Sivil Toplum Programı kapsamında 2-3 Mayis 2016 tarihinde Ankara’da düzenlenecek  Medya Çalıştayı ve Diyalog Seminerlerine davet edilen Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Ve Ankara TYBB AnkaraTemsilcisi Saadet Yörükçü Kefal, AB’ye katılım sürecinin verimli ve etkili olması için çalıştaya davet edildi.

Avrupa Birliği ve Türkiye ilişkilerinde önemli görevler üstlenen Medya, Sivil Toplum ve Kamu temsilcilerinin bir araya geleceği toplantı 2-3 Mayıs tarihinde Ankara Bilkent Otelde düzenleniyor. Bu tür çalıştaylarda yerel basını temsil edeceklerini ifade eden TYBB Genel Başkanı Nezir Karayün, çalışmalarının ve mesleki yaşama katkılarının devam edeceğinin altını çizdi.

Karayün; “ Kurumsal ve mesleki deneyimlerimizi, mesleki sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi paylaşmak için buradayız. Amacımız Türkiye’de yerel basının hak ettiği değere sahip olmasıdır. Avrupa Birliği diyaloğlarında yerel basının öneminin göz ardı edilmemesi gerektiğini savunuyoruz. Yerel Basın Birliği 25 il temsilciliği ve 3 il şubesi ile kenetlenerek büyüyen bir ailedir. Türkiye’nin her ilinde mesleki çalıştay ve seminerlere katılımlarımız devam edecektir” dedi.

TYBB Haber Merkezi

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA