SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Karayollarında Yol Durumu ve Kapalı Yollar

Karayollarında Yol Durumu ve Kapalı Yollar
Bu haber 26 Eylül 2023 - 8:47 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

Anadolu Otoyolunun Kaynaşlı Kavşağı-Abant Kavşağı Kesimi arasında (Bolu Dağı Geçişi) tünel portal yapısı ve viyadüklerde genleşme derzi yenilemesi çalışmaları nedeniyle Ankara istikametinde otoyol trafiğe kapatılacak olup, ulaşım Kaynaşlı Kavşağından D-100 Devlet yoluna aktarılacak ve sürücüler tekrar Abant Kavşağından otoyola katılım sağlayabiliyor. (25.09.2023 08:00/09.11.2023 17:00)

Otoyolda Bayram Trafiği - Foto Galeri - Memurlar.Net

 

Ankara Çevre Otoyolunun Karayolları Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuruları nasıl yapılır? KGM işçi alımı başvuru şartları nedir?7-8.km.leri arasında yer alan Karataş Viyadüğünün Polis Akademisi Kavşağı istikametinde genleşme derzi çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak veriliyor.

Mersin-Adana yolunun 0-1.km.leri arasında Liman-Hal Köprüsü Farklı Seviyeli Kavşak Çalışmaları kapsamında köprü genleşme derzleri onarımı nedeniyle, trafik Liman D Kapısı Ayrım kolundan kontrollü olarak sağlanıyor.

Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya istikameti sağ tüpü bakım onarım çalışmaları nedeniyle kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan yapılıyor.

Manisa-Turgutlu yolunun 1-7.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 18.km.sinde (Çarşıbaşı İlçesi Otogar Mevkii) yaya üst geçidi demontaj çalışması nedeniyle 20.09.2023-27.09.2023 tarihleri (8 gün) 07:00-19:00 saatleri arasında her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak veriliyor.

Muradiye-Çaldıran yolunun 27-37.km.leri arasında BSK Bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden kontrollü olarak sağlanıyor.

Yenişehir-Bilecik yolunun 6-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak gerçekleşiyor.

Hekimhan-Alacahan yolunun 13.km.sinde Hasan Çelebi Viyadüğünde derz onarım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan veriliyor.

Gölköy-Mesudiye yolunun 46. ve 47.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA