SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KÂMURAN SÜMERCAN’I KAYBETTİK

KÂMURAN SÜMERCAN’I KAYBETTİK
Bu haber 16 Mayıs 2021 - 23:29 'de eklendi ve 209 kez görüntülendi.

Sümercan’ın boşanmış olduğu eski eşi Nur’dan, Bülent Türker’e gönderilen bir mesajda, ‘Kâmuranı maalesef kaybettik’ yazılıydı.
İzmir’de yaşayan eski eşi Nur ile telefonda yaptığım konuşmada, Sümercan’ın kalp krizinden vefat ettiğini öğrendim.

Kâmuran Sümercan (solda), İlhan Karaçay ve Şadi Tatlı (sağda) imamlar maçı öncesinde

Bir zamanlar Türk gazete okurları tarafından adı ezberlenen bu değerli dostun ölümü, ne yazık ki ne ana akım medyada ve ne de sosyal medyada haber olmadı.


Milliyet Gazatesine muhabirlik yapan Kâmuran Sümercan (soldan ikinci), Hollanda’daki tüm etkinliklerde yer alırdı. Fotoğrafta o etkinliklerden bir anı

Gazetecilik yaptığı yıllarda yurttaşlarımız için çok iyi hizmet vermiş olan Sümercan ile pek çok hoş anımız oldu. Hollanda’daki imamlar ile gazeteciler maçında birlikte forma giydiğimiz Kâmuran Sümercan, 20 yıl kadar önce Türkiye’ye kesin dönüş yapmış ve eşi Nur ile bir güzellik salonu sahibi olmuştu.

Bu evlilikten Yeşim adında kızları ve Aşkın adında oğulları olmuştu.
Daha sonra eşinden ayrılan Sümercan, gazetecilik yıllarından tanıdığı ünlü isimler ile birlikte oldu ve bazı filmlerde, doktor ve baba gibi rollerde yer almıştı.


Kâmuran Sümercan, Lahey’de gazetecilik yaptığı yıllarda evlendiği Nur ile Türkiye’ye kesin dönüş yaptı. Bu evlilikten iki çocukları olduktan sonra boşanma gerçekleşti.

10 yıl kadar önce, Zaandam’da ikamet eden kızını ziyarete geldiği zaman bir kaç gün beraber olduğum Sümercan ile, o günlerden sonra hiçbir temasımız olmamıştı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA