SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Kadınlar hem sosyalleşiyor, hem de sağlıklı yaşama ilerliyor

Kadınlar hem sosyalleşiyor, hem de sağlıklı yaşama ilerliyor
Bu haber 21 Kasım 2023 - 13:20 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.

Kırklareli Belediyesi tarafından, kentte yaşayan kadınların hem sosyalleşmesi, hem de sağlıklı yaşam çabalarına katkı sunmak adına hizmetine ücretsiz devam eden Zübeyde Hanım Kadın Spor Merkezi, 3 eğitmen eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor.

Haftanın 5 günü; zumba, pilates ve kardiyo dersleri verilen spor merkezine, yeni başvurular da alınıyor. Başvuru formuna merkezde ulaşabilecek olan kadınlar, sıralama ve değerlendirme sonrası, spor dallarının eğitim grubuna dahil olabiliyor.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaptığı açıklamada; “Kırklareli’nde, yediden yetmişe, herkese hitap edecek, herkesin ilgi alanını kapsayacak nitelikli faaliyetleri, halkımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Çocuklarımıza ve kadınlarımıza hep pozitif ayrıcalıkla yaklaştık. İş hayatında, ev yaşamında, toplumsal işleyişin her alanında aktif olarak yer alan kadınlarımızın, sosyalleşmesi ve sağlıklı yaşaması için hizmete sunduğumuz bu spor merkezi, deneyimli eğitmenlerimizin önderliğinde, aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyor” dedi.K

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA