İYİ PARTİ EDİRNE’NİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYOR

Siyaset

İYİ Parti Edirne İlçe Başkanları aylık toplantısı, Keşan İlçe Başkanlığı binasında, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir’in liderliğinde gerçekleştirildi. Birliktelikte, tespit edilen sorunların çözümü için çalışılacağı dile getirildi.

Edirne’de çalışmalarına devam eden İYİ Parti İl Teşkilatı, olağan ilçe başkanları toplantısının, Kasım ayı oturumunu Keşan İlçe Başkanlık binasında yaptı. İlerleyen dönemde atılacak adımların konuşulduğu toplantıda, İl Başkanı Ekrem Demir, İlçe Başkanları ile il ve ilçe yöneticileri yer aldı. İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesabından duyurulan toplantıyla ilgili detaylı bilgiyi Başkan Demir verdi.

“SORUNLARI MİLLETVEKİLİMİZLE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNE TAŞIYACAĞIZ”

Tespit edilen sorunların çözülmesi noktasında çalışacaklarını dile getiren Başkan Demir, “Olağan ilçe başkanları toplantımızı bu ay Keşan’da gerçekleştirdik. Şehrimizin sorunlarına değinerek, atılması gereken adımlar noktasında fikir alışverişinde bulunduk. İlçe başkanlarımız yaptıkları sunumlarla bölgelerinde edindikleri bilgileri bizlere aktardı. Genel bir rapor çıkararak, konuları gündemimize aldık. Sorunların çözümü konusunda da çalışmalara yapacağız, daha büyük sorunların çözümü için de Milletvekillimize ileterek, konunun Türkiye Büyük Millet Meclisine taşınmasını sağlayacağız. İYİ Parti Edirne İl Teşkilatı olarak şehrimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ARALIK AYI TOPLANTISINA İPSALA BELEDİYE BAŞKANI DA KATILACAK
Aralık ayı ilçe başkanları toplantısının İpsala ilçesinde, İpsala Belediye Başkanı’nın katılımıyla gerçekleşeceği bilgisini veren Başkan Demir, “Bir sonraki ilçe başkanları toplantısını aralık ayı ilk haftasında İpsala ilçemizde yapacağız. İpsala Belediye Başkanımız sayın Abdullah Naci Ünsal ve Belediye Meclis üyelerimizin katılacağı toplantıya Mahalli sorunlar görüşülerek çözüm yolları aranacak” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir