SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

IŞIKSEREN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

IŞIKSEREN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
Bu haber 29 Ağustos 2013 - 18:40 'de eklendi ve 185 kez görüntülendi.

“Edirneliler ile birlikte Edirne için” sloganıyla Edirne Belediye Başkanlığı görevine talip olan Dr. Nurhan Işıkseren, 30 Ağustos Cuma günü (yarın) saat 18.00’de CHP Merkez İlçe binasında aday adaylığı konusunu kamuoyuna resmen duyuracak ve önemli açıklamalarda bulunacak.

Nurhan Işıkseren, Cumhuriyet Halk Partisinden belediye başkan aday adaylığını açıklamadan önce, kentin sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve bazı siyasi partileri kapsayan istişare toplantıları yaptı. Işıkseren, bu toplantıların bir belediye başkanı ve yerel yöneticiler için rehber niteliğinde olduğunu kaydederek, çok yararlı geçtiğini vurguladı. Kentin dinamiklerinin ayağa kaldırılacağı bir yerel yönetim anlayışıyla Edirne’nin gerçek manada bir dünya kenti yapılacağını vurgulayan Işıkseren şöyle konuştu.

“Sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve üniversiteler ile biraraya gelerek Edirne için geleceğin projelerini hazırlayacağız. Çağdaş, sosyal demokrat yerel yönetim anlayışının değerini kavramış, yuttaşlık ve kentlilik bilinci gelişmiş Edirneliler ile gönül birliği içinde çok çalışarak Edirnemizi bir dünya kenti yapacağız. Edirne’nin kalkınmasına, gelişmesine hizmet ederken katılımcı yönetim anlayışını içselleştirmiş bir başkan olarak kapım hep açık olacaktır”

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPACAK

1958 yılında Edirne’de doğan Yüksek Kimya Mühendisi Dr. Nurhan Işıkseren, yarın CHP Merkez İlçe binasında yapacağı resmi aday adaylığı duyurusunda kamuoyuna önemli mesajlar verecek. “Edirne’yi; iyi, dürüst, tutarlı, adil, şeffaf, kaynakları verimli kullanan, denetime açık, hesap veren, katılımcı kent yönetimi, kaliteli, hızlı hizmet ve planlı büyümeye ve altyapıya önem veren çevreye duyarlı, yerinden dönüşümü benimseyen, yerel kalkınmayı önemseyen ama kenti sosyal ve kültürel olarak da geliştiren, hayatı kolaylaştıran, yaşam kalitesini yükselten sosyal demokrat belediyeciliğin toplumcu bakış açısıyla yöneteceğiz” diyen Işıkseren, kent ve kent insanı için büyük önem taşıyacak açıklamaya partili partisiz tüm Edirnelilerin davetli olduğunu kaydetti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA