SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

İpsala’ya Başaran Yakışır

İpsala’ya Başaran Yakışır
Bu haber 06 Şubat 2014 - 14:55 'de eklendi ve 137 kez görüntülendi.

Saadet Partisi İpsala Belediye Başkan adayı tanıtım programı muhteşem oldu.
Aday tanıtım toplantısına Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, parti mensupları ve büyük bir kalabalık katıldı.
Parti binası önündeki meydanda yapılan aday tanıtım programında,
Açılış konuşmasını İlçe başkanı Cem Ertuğrul yaptı. Ertuğrul, katılımcıları selamladıktan sonra; “ İpsala nın maddi ve manevi saadetini yükseltmek için yola çıktık. İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Bütün İpsalalı hemşerilerimi birlikte olmaya davet ediyorum. En büyük çınarın başlangıcı bir tohumdur. Geleceğin en güzel şehrini kurmak için buradayız.”
Daha sonra söz alan Belediye Başkan adayı Emin Başaran, “Neden aday oldum” sorusuyla konuşmasına başlayarak; “Değerli İpsalalı hemşerilerim, beni tanıyorsunuz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönemlerde üç dönem Belediye Başkanınız olarak görev yaptım. Görev yaptığım dönemlerde kapım her zaman ve herkese açık oldu. Her zaman sizlerle beraber oldum. Hiçbir zaman sizlerden ayrı bir dünya kurmadım.
Belediyemizin imkânlarını yandaşlarıma peşkeş çekmedim. Kimseyi kırmadım. Halkıma tepeden bakmadım. İpsala’da, herkesin işi ve aşı olsun diye gayret ettim.
Şimdi tekrar niçin aday oldum?
Projelerimi tamamlamak ve yeni projelerimi gerçekleştirmek için aday oldum. İpsala sokaklarında çöp, çamur ve çukur kalmasın diye aday oldum.
Deneyim ve tecrübemi en verimli bir şekilde sizlere sunmak için aday oldum.
Türkiye’nin Avrupa’ya açılan en önemli kapılarından biri olan İpsala’nın öncü ve örnek bir Belediye olması için aday oldum.
Bu hizmetlerin de ancak Saadet Partisi’nin adayı ve Belediye Başkanı olmakla gerçekleşebileceğine inandığım için Saadet Partisinden aday oldum.
Saadet kazanırsa İpsala kazanacak” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA