SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

İMAMOĞLU BURS ALAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

İMAMOĞLU BURS ALAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Bu haber 07 Şubat 2017 - 13:54 'de eklendi ve 151 kez görüntülendi.

 İMAMOĞLU BURS ALAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Eğitime her zaman destek veren Beylikdüzü Belediyesi, bu yıl geçen sene burs sağladığı öğrenci sayısını 800’den 1500’e çıkardı. Beylikdüzü Başkanı Ekrem İmamoğlu belediyenin bağışçılar yoluyla burs sağladığı üniversite öğrencileri ve velileri ile Gürpınar Cemil Hoca Restaurant’ta öğle yemeğinde buluştu. Başkan İmamoğlu gençlere, “Güzel ülkemizin geleceğini inşa edecek güzel gençlerden başarılarını ve gelecek hayatlarında Beylikdüzü’nü unutmamalarını diliyorum.” dedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediyesi tarafından bağışçılar yoluyla eğitim hayatlarına burs sağlanarak destek olunan üniversite öğrencileri ve aileleriyle bir araya geldi. Gürpınar Cemil Hoca Restaurant’ta misafir ettiği öğrenci ve veliler ile tek tek ilgilenen Başkan İmamoğlu, sadece Beylikdüzü’nün değil, Türkiye’nin geleceğinin anahtarının eğitim olduğunun altını çizdi.

“Önümüzdeki sene başarı ön planda olacak”

Bu yıl geçen yıla oranla burs sağlanan öğrenci sayısının 800’den 1500’ün üzerine çıkartıldığını belirten İmamoğlu, her başvuruyu sonuçsuz bırakmamak için çaba gösterdiklerini kaydederek, “Bu sene burs verilecek öğrencilerin sınırlamasını bir kenara bıraktık. Ancak bundan sonraki senelerde başarı unsurunu şart koşacağız. O nedenle derslerinizi sıkı tutmanızı istiyoruz. Şimdiden tedbirlerinizi alın” diyerek öğrencileri uyardı.

Beylikdüzü her alanda eğimin destekçisi

Sadece üniversite seviyesinde değil tüm yaş grubundaki öğrencilerin eğitimini önemseyen Beylikdüzü Belediyesi, devlet kurumlarının da fiziki bakımlarını üstleniyor. Okul aile birlikleri ve okul yönetimleri sadece işin eğitim kısmı ile ilgilenebilmesi için her yıl 60’ın üzerindeki okulun fiziki bakımlarının yanı sıra eksikleri belediye tarafından tamamlanıyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA