SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

İKRA HAYVANCILIKTAN KURBANLIK SATIŞI

İKRA HAYVANCILIKTAN KURBANLIK SATIŞI
Bu haber 30 Eylül 2013 - 13:17 'de eklendi ve 224 kez görüntülendi.

İKRA olarak İstanbul ve Çorlu olmak üzere bol seçenekli Canlı veya Vekaletli Kurbanlık satış ve kesim organizasyonumuz” hızla devam ediyor

Peygamberimiz (s.a.v) efendimiz, “Ümmetimin en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır” buyuruyor. Bizler de insanlara faydalı olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

İKRA HAYVANCILIK olarak çok önemli projelere imza attıklarını belirten İkra Hayvancılık Genel Müdürü Murat Çalık, Ortağım yok… Yalnızım… Kiminle ortak olacağım… Kurbanımı kime kestireceğim… Bunları sorun etmeyiniz…!!! Çünkü; başta ÇORLU olmak üzere İstanbul’un her yerine evinize kadar teslim, tamamen YERLİ hayvanlardan oluşan KURBANLIK hizmeti sunuyoruz. Murat Çalık, vereceğiniz vekâlet ile; 7’şer kişilik oluşturduğumuz ortaklı Gruplarımıza ister 1 hisse yâda dilediğiniz kadar hisse ile katılabiliyorsunuz. Bayramın 1. GÜNÜ EVİNİZE KADAR TESLİM edeceğimiz 1. Seçenek: 30 – 35 Kg arası kurban eti olacak hissemiz 990 TL – 2. Seçenek: 37 – 43 Kg arası kurban eti olacak hissemiz ise 1200 TL ‘dir. En önemlisi evinizde uğraşmayasınız diye 2 ‘şer Kg. halinde de Parçalayacağız dedi. Hisse seçimi yapacağınız kurbanınızın ödemesi, kurban etiniz EVİNİZE TESLİM edilirken tahsil edilecektir. (Erken ödeme veya kaparo söz konusu değildir) açıklamasında bulundu.
İsterseniz Canlı olarak ayakta veya baskül hesabı ile de
Kurbanlığınızı bizden alabilirsiniz

Murat Çalık; ayrıca her bütçeye uygun KURBANLIKLARIN istenilirse canlı olarak da temin edilebileceğini, ayakta veya kantar hesabı ile kurbanlığınızı canlı olarak da bizden temin edebileceksiniz. Yine çiftliğimizin sıhhi şartlarında, İslami usullere uygun olarak kestirebilecek veya parçalatabileceksiniz. İsterseniz çiftliğimizde kendi imkanlarınız ile de kesebileceksiniz. Talebiniz doğrultusunda Kurbanlığınızı CANLI olarak veya vereceğiniz vekâlet ile kesilmiş olarak da adresinize isteyebileceksiniz “dedi.”
Ballı köy sütü içmeye davet ediyoruz

Murat Çalık: Kurban kesim günü ızgara, ballı köy sütü ve çay ikramlarımızın da yapılacağı çiftliğimizde, modern mezbaha, wc ve mescitler bulunmaktadır. Kurbanınızı bizden almasanız da çiftliğimize davetlisiniz. Sizleri ballı süt içmeye davet ediyoruz. Kurbanlık hizmetlerimiz için öncelikle Duanızı, sizi ve sevdiklerinizi bekliyoruz. “TAMAMI YERLİ ANADOLU, aşılı ve veteriner Kontrollü” çiftliğimizi ve kurbanlıklarımızı bizzat gelerek görebilir yada web sitemiz www.ikrahayvancilik.com adresinden izleyebilir veya detaylı bilgi için 0532 370 43 43 den bizlere ulaşabilirsiniz” açıklamasını yaptı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA