İftara gelen Eler,Edirne’de ziyaretlerde bulundu.

Güncel Haberler

(Videolu Haber)-

Merkezi İstanbul’da bulunan Keşanlı Yönetici ve İşadamları Derneği Başkanı Ahmet Eler, 16 Temmuz 2014 Çarşamba günü EDSİAD’ın iftar yemeğine katılmak üzere geldiği Edirne’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.

T.Ü.REKTÖRÜNE ZİYARET

Eler, ilk olarak saat 15.00’te Trakya Üniversitesi Rektörü Yener Yörük’ü makamında ziyaret etti.

IMG_7697

Yörük, öncelikle ziyaret nedeniyle Eler’e teşekkür ederek ,çalışmalarını takdirle karşıladığını ve takip ettiğini belirterek “KEYİAD olarak bölgemiz için önemli çalışmalar yapıyorsunuz. Bu nedenle sizi kutluyorum” dedi.

Eler’de, Yörük’ün Trakya Üniversitesi olarak yaptığı önemli çalışmalar olduğunu belirterek “Bu nedenle ben de sayın rektörümüzü kutluyorum.KEYİAD olarak bölgemiz adına önemli çalışmalara imza atmaya çalışıyoruz.Keşanlı Yönetici ve İşadamları Derneği olmamıza rağmen sadece Keşan odaklı değil Edirne ve Edirne’nin tüm ilçelerini kapsayan çalışmalar yapmayı arzuluyoruz.Bu konuda da her türlü görüşe ve düşünceye açığız” şeklinde konuştu.

ETSO ZİYARETİ

Eler, Yörük’ün ziyaretinin ardından saat 16.00’da Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

IMG_7703

Burada ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt ve ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren ile görüşen Eler’e ziyaret nedeniyle teşekkür eden Zıpkınkurt ve Eren’de “KEYİAD’ın başarılı çalışmalarını yakından takip ediyoruz.Edirne ve bölgemiz için yapılan ve yapılacak çalışmalarda her türlü birlikteliğe açığız.ETSO olarak her türlü çalışmada ortak adımlar atabiliriz.İlimiz için yapılacak her türlü organizasyon çok önemlidir”şeklinde konuştular.

Eler’de kendisini kabul eden ETSO Başkanı Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Eren’e teşekkür ederek “Bizler de KEYİAD olarak bölgemize her türlü katkıyı vermeye hazırız.Önemli olan bölgemizin gelişmesi ve ekonomisinin büyümesidir.ETSO’nun da bu ortak işbirliği adımlarına hazır olması bizleri mutlu etti.Ben bir Keşanlı olarak bölgeme hizmet edebilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşarım” dedi.

EDSİAD ZİYARETİ

Eler son olarak Edirne Sanayici ve İşadamları Derneği (EDSİAD)Başkanı İsmet Açıkgöz’ü ziyaret etti.

IMG_7709

17.30 sıralarında gerçekleşen ziyarette konuşan Açıkgöz, öncelikle bu ziyaret için Eler’e teşekkür ederek,”Ahmet kardeşimiz ile İstanbul’da gerçekleşen Satır Et Lansan toplantısında tanıştım ve o günden bugüne kendisinin çalışmalarını takdirle izliyorum.Bölge adına çok önemli çalışmalar gerçekleştiriyor.Ayrıca Edirne’de de EDSİAD olara gerçekleştirdiğimiz Saray Mutfağı ile ilgili çalışmalarımızda da bize büyük destekleri oldu.            Bu nedenle kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

IMG_7706

Eler’de EDSİAD’ın Edirne’nin en önemli STK’larından biri olduğunu belirterek “KEYİAD-EDSİAD olarak işbirliğimiz Edirne için devam edecektir.Sayın Açıkgöz’ün ziyaretimizi kabul etmesi ve bizleri iftar yemeğine davet etmesi nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum “ dedi.

IMG_7722

Eler, 16 Temmuz 2014 Çarşamba günü EDSİAD’ın gerçekleştirdiği iftar yemeğine da katıldı.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.