SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Hollanda’daki Türk Kadınları… İlhan KaraçaY9n kaleminden çok yakında…

Hollanda’daki Türk Kadınları… İlhan KaraçaY9n kaleminden çok yakında…
Bu haber 03 Şubat 2023 - 22:20 'de eklendi ve 225 kez görüntülendi.

Afbeelding met tekst, krant, schermafbeelding
Automatisch gegenereerde beschrijving

 

UZUN BİR ÇALIŞMA SONUNDA, HOLLANDA’DAKİ ÜNLÜ TÜRK KADINLARINI BULDUM VE YAZDIM.

   ÇOK YAKINDA…!

Hollanda’daki ünlü Türk kadınlarının sayısı, belki de 500. Ama ben size ‘En Ünlü’ 75 kadınımızı tanıtacağım.Dini, siyasi ve milli görüşlerine bakmaksızın, işte size en ünlü 75 Türk kadınının isimleri:

Fidan Ekiz, Nigün Yerli, Funda Müjde, Nebahat Albayrak, Fadime Örgü, Fatma Koşer Kaya, Emine Bozkurt, Karsu Dönmez, Aylin Sezer, Esra Dalfidan, Meral Uslu, Yeliz Çiçek, Günay Uslu, Dilan Yeşilgöz, Sadet Karabulut, Nevin Özütok, Yasemin Çegerek, Huri Şahin, Nilüfer Gündoğan, Hülya Kat, Meriç Artaç, Elif Işıtman, Ela Çolak, Zeynep Dağ, Dilara Bilgiç, Nazmiye Oral, İffet Subaşı, Münire Manisa, Yeşim Candan, Zehra Kaya, Songül Akkaya, Şenay Özdemir, Songül Mıhçı (Van Brakel), Keklik Yücel, Esmeral Tunçluer, Fatma Genç, Dilan Yurdakul, Evrim Akyiğit, Nurgül Özkanlı-Kaşıkçı, Sevtap Baycılı, Tülay Demir Oktay, Deniz Akkoyun, Azra Akın, Ebru Umar, Lale Gül, Jale Şimşek, Melek Usta,  Derya Demirtaş, Ümran Özbalcı Aria, Sevil Sarıyıldız, Songül Mutluer, Hatice Can Engin, Seçil Arda, Özden Yalım Kutluer, Maviye İnce  Karaman, Gülcan Engin, Meltem Halaçeli, Ayfer Ergün, Arzu Kökeng, Deniz Akman, Atiye Deniz, Hatice Taş Sarı, Canan Gönençay, Songül Gürses, Şenay Akdemir, Dilara Horuz, Esra Horuz, Busa Ünlü, Joan Franka -Ayten, Melisa Aslı Pamuk, Meral Polat, Çiğdem Yüksel, Gülşah Erçetin ve Leyla Çimen.

SİZLERE MUHTEŞEM BİR BELGESEL OLARAK ARMAĞAN EDECEĞİM BU ÇALIŞMA, BUGÜNE KADARKİ HOLLANDA TÜRK TARİHİNE ALTIN HARFLERLE GEÇECEKTİR.

                                                             BEKLEYİNİZ…!

Not: Hollanda’da yöresel olarak tanınan Türk kadınları da vardır. Ama ben ülke çapında ün yapmış olanları aradım ve buldum. Liste dışında bildiğiniz ünlü Türk kadını tanıyorsanız lütfen bildiriniz. Listem daha da zenginleşmiş olur

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA