SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Helvacıoğlu,Bozdağ ile görüştü

Helvacıoğlu,Bozdağ ile görüştü
Bu haber 28 Mayıs 2022 - 0:27 'de eklendi ve 115 kez görüntülendi.

Helvacıoğlu, Adalet Bakanı Bozdağ ile Ağır Ceza’nın ilerleme süreci

ile ek bina talebinin 2023 yatırım programına alınmasını görüştü

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Ankara temasları kapsamında Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile biraraya geldi ve Ağır Ceza Mahkemesi’nin ilerleme süreci ile Adalet Sarayı’na ek bina talebinin 2023 yatırım programına alınmasını görüştü.

Ankara programı kapsamında Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Keşan Adalet Sarayı’nın yanında bulunan, arazi tahsisi sağlanan 12 dönümlük alana kurulacak ek bina ile Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki ilerleme sürecini ele aldıklarını belirten Helvacıoğlu, “Keşan’ımız her alandaki devlet yatırımlarıyla gelişmeye bizler de süreçlerin yakından takipçisi olmaya devam ediyoruz. Adalet Sarayımızın genişlemesi, ek binanın bir an önce hayata geçmesi için görüşmelerde bulunuyoruz. Bakanımız Ağır Ceza ve ek bina konusunda bilgisi olduğunu ve süreci yakından takip ettiğini bizlere iletti.” dedi.

Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ağır Ceza Mahkemesi’nin çok kısa zaman sonra şimdiki mevcut binada faaliyete başlayacağını, mevcut yapının kullanım alanının kısıtlı olması ve lojman ihtiyacı da gözününde bulundurularak adliyenin hemen bitişiğinde yer alan 12 dönümlük arazi tahsisi sağlanan alanda ek bina yapımının elzem olduğunu kaydetti.

Helvacıoğlu, yakın ilgileri ve desteği nedeniyle Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a, Keşan ve bölge halkımız ile tüm hukuk camiası adına teşekkürlerini iletti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA