SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Helvacıoğlu: “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet ve saygıyla anıyoruz”

Helvacıoğlu: “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet ve saygıyla anıyoruz”
Bu haber 09 Kasım 2023 - 23:15 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Cumhuriyetin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, vefatının 85’nci yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı Helvacıoğlu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “En büyük eserim” dediği Cumhuriyeti ilelebet yaşatacaklarını söyledi.

Mustafa Helvacıoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, önderlik ettiği istiklal mücadelemiz, elde ettiği eşsiz zaferler ve milletimizi müşterek bir ideal etrafında birleştirerek kurduğu Cumhuriyetimiz ile tüm dünyanın takdirini kazanmış bir kahramandır. Atatürk, bağımsızlık mücadelesinde milli birlik ve beraberliği tesis ederek, cephede kahramanca mücadele eden, Türk Milleti’ne milli ruh ve benliği aşılayarak ayağa kalkmasını sağlayan bir liderdir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük ideali, Türkiye Cumhuriyeti’ni, birlik ve beraberlik içerisinde, muasır medeniyetler seviyesine çıkarmaktı. Bugün Keşan’ımızda bu büyük hedefe katkı vermek için azimle çalışmaya devam ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle büyük devlet adamı, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet saygı ve şükranla anıyorum.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA