SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Helvacıoğlu, Kunduracılar Caddesi’ni ziyaret etti

Helvacıoğlu, Kunduracılar Caddesi’ni ziyaret etti
Bu haber 10 Aralık 2018 - 21:57 'de eklendi ve 250 kez görüntülendi.
 AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan’ın en eski alışveriş caddelerinden olan Kunduracılar Caddesi’ni ziyaret ederek, ‘Kunduracılar Caddesi Yayalaştırma ve Modern Görünüme Kavuşturma’ projelerinden bahsetti.
  Kunduracılar Caddesi esnafı ve vatandaşlar ile bir araya gelen Helvacıoğlu, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışı ile yollara çıktık. Umutla, kararlılıkla, inançla yürüyoruz. Sıkılmadık el, dinlenmedik dert bırakmayacağız. Sorunları dinleyip, çözüm önerileri getirerek Keşan’da fark yaratacağız. Keşan’ımızı AK Belediyecilik ile tanıştıracağız. Halkımızdan aldığımız güçle farklı bir ortam oluşturacağız. Oyunuzu istemeye değil, gönlünüzü istemeye geldik
.” YARINLAR YORGUN VE BEZGİN KİMSELERE DEĞİL, RAHATINI TERKEDEBİLEN GAYRETLİ İNSANLARA AİTTİR
Yaşanabilir bir Keşan inşa edeceği vurgusunu yapan Mustafa Helvacıoğlu, “Şahsıma görev verildiği takdirde sağlıklı ve planlı büyüme içerisine gireceğiz. Keşan’ımızın potansiyeli var. Ortak akıl ile Keşan’ımızın her caddesi için birlikte çalışacağız. Keşan’ın geleceğini Keşanlılar planlayacak. Hemşehrilerimiz ile birlikte 7 gün 24 saat durmaksızın çalışacağız. Artık belediyecik-lik çöp, çamur, çukur ile uğraşmayacak. Fiziki yapımızı tamamladıktan sonra Keşan’da yaşayan vatandaşlarımız vizyoner belediyecilik anlayışımız ile her derdin çözümünü belediyemizde bulacak. Çok çalışacağız. Yarınlar yorgun ve bezgin kimselere değil, rahatını terk edebilen gayretli insanlara aittir. Durmak yok yola devam.” Kunduracılar Caddesi ile ilgili yayalaştırma projesi olduğundan da bahseden Helvacıoğlu, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Keşan’ımızda yaşayan her bir vatandaşımız için projemiz olduğu gibi Kunduracılar Caddesi için de projelerimiz var. Belediyemizin 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren ilk 100 gün içerisinde Kunduracılar Caddesi projemiz için çalışmalara başlayacağız. Geçmiş dönemde Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak caddemiz için çalışmalar yürütmek istedik ancak belli engeller yaşandı. Geçmişimize değil yarınımıza bakarak, Belediye Başkanlığı bize nasip olduğu takdirde ‘Kunduracılar Caddesi Yayalaştırma ve Modern Görünüme Kavuşturma’ projemiz ile hem nostaljik hem de vatandaşlarımızın rahatça alışveriş yapabildiği, geniş kaldırımlı adeta açık hava alışveriş merkezi görünümünde bir cadeye kavuşacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA