SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

GÜNŞEN:Engelsiz Bir Edirne

GÜNŞEN:Engelsiz Bir Edirne
Bu haber 14 Şubat 2014 - 15:43 'de eklendi ve 171 kez görüntülendi.

Yerel seçimler yaklaşırken AK Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Ahmet Günşen, Edirne’de değişimi gerçekleştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Ortak akıl ile birlikte bu değişimi gerçekleştireceklerini savunan Günşen, Edirne’nin alması gereken hizmetlerin en iyisini alacağını söyledi.

13 Şubat 2014 Perşembe günü tanıtım çalışmaları kapsamında başkan adayı Prof. Dr. Günşen, Yeşilce Cami’de sabah namazının ardından cami cemaatiyle sohbetin ardından, Bostanpazarı Aile Sağlığı Merkezi, Bezirhan Yapı, Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Ayşekadın esnafını ziyaret etti. Günşen günü çat kapı ev ziyaretleriyle tamamladı.

‘Halkla el ele, gönül gönle vermiş bir belediye olacağız’

Hem Türkiye’ye hem de dünyaya model olabilecek bir Edirne olacağının hayalini kuran Ahmet Günşen, bu hedef için Edirne halkının kaybedecek vakti olmadığını belirtti. Günşen, “Her zaman söylüyorum güzel Edirne’mizin derdiyle dertleniyorum. Bunları çözmek için ekibim ve projelerim hazır. Artık Edirne’min ulaşım sorunu kalmayacak, alt yapı sorunu olmayacak, vahşi çöp depolama sistemine son vereceğim. Halka açık, halkla el ele, gönül gönüle vermiş bir belediye olacağız. Tüm sorunları kökten çözeceğiz. Bildiğiniz gibi günümüzde liderlik kavramı değişti. ‘Yaptım oldu’ anlayışından ziyade toplumu ortak bir paydada buluşturabilen, ortak paydayı temsil kabiliyetini en yüksek seviyede kullanabilen kişilerdir. Bu da zamanın ve şehrin ruhuna bürünmekle olur. Ben bu şehrin ruhuna bürünmüş bir insanım. Ve bu ruhla Edirne’mizi yeniden ayağa kaldıracağım” dedi.

Sosyal Belediyecilikte Dev Adımlar

Sosyal belediyecilikte dev adımlar atacağını ifade eden AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Günşen, “Şehrimizin fiziksel sorunlarını çözmenin yanında sosyal bir belediye olacağız. Engellilerimizin önünde engel kalmayacak. İşlevselliği, etkin kullanımı ve özel donanımları sayesinde engelli vatandaşlarımıza yönelik ‘Engelliler Sarayı Projesi’ni hayata geçireceğiz. Bu projemizle engelli vatandaşlarımızın sosyal yaşama katılmasını sağlayacağız. Engelliler Sarayı’nda derslikler, üretim atölyeleri, aşçılık eğitim atölyeleri, pastacılık eğitim atölyeleri, görme engelliler için bilgisayar odaları, duyu algı odaları, psikolojik danışma merkezleri yer alacak. Bu sayede saray, istihdam sorununa çözüm getirebilecek bir merkez de olacak. Engelliler Sarayı’nı Edirne’mize kazandıracağım. Unutmayalım ki, her sağlıklı birey bir engelli adayıdır” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA