SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

GAYTANCIOĞLU: OLUMLU ÇALIŞMA İÇİN HERKESLE DİYALOĞA HAZIRIM

GAYTANCIOĞLU: OLUMLU ÇALIŞMA İÇİN HERKESLE DİYALOĞA HAZIRIM
Bu haber 07 Kasım 2015 - 15:05 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

CHP Edirne Milletvekili Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu seçimin ardından çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 5 Kasım Perşembe günü CHP Uzunköprü İlçe Örgütünü ziyaret eden Gaytancıoğlu seçim çalışmalarına katılan partililere teşekkür ederek, ilçedeki seçim sonuçlarındaki başarı nedeniyle partilileri tebrik etti.

Uzun bir süredir büyük bir özveri ile çalışan tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum diyen Gaytancıoğlu “Sizleri mecliste en iyi şekilde temsil edeceğim. Daha çok çalışacağım. Mecliste AKP’lilerin Türkiye’nin aleyhine hiçbir yasayı geçirmesine izin vermeyeceğiz. Yerel de şehrimiz adına olumlu her çalışma için herkesle diyalog kurmaya hazırım. Ancak Rafet Sezen Trakya Birlik Başkanlığını bırakmam diyor. Ben kendisini buradan istifaya davet ediyorum. Trakya Birliği bırak. Hem milletvekili hem de Trakya Birliği yönetemezsin, ikisi bir arada yürümez. Trakya Birlik 48 kooperatifi, 59 bin ortağı ile büyük bir kurumdur. Öyle vekillikten arda kalan zamanla yönetilemez. Çiftçiyi daha da mağdur etme ve Trakya Birlik Başkanlığından istifa et” dedi. Rafet Sezen’in Trakya Birlik’in başında olduğu sürece yakasında olacağını belirten Gaytancıoğlu, o kurum çiftçinin kurumudur, kimse Trakya Birliğin sahibi değildir” dedi.

Akşam ise teşekkür ziyaretlerine Havsa’nın Hasköy, Musulça ve Arpaç köylerinde devam eden Gaytancıoğlu, köylerdeki tüm kahvehaneleri gezerek vatandaşla uzun süre sohbet etti. Her zaman halkın yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirten Gaytancıoğlu “Sorumluluğumun bilincindeyim, sizin sesiniz olacağım, hakkınızı arayacağım. Her zaman ulaşılabilir olmaya devam edeceğim. Çünkü Onursal Genel Başkanımız Bülent Ecevit’in dediği gibi “bizim iki gücümüz var hak ve halk” dedi. Ziyaretleri esnasından köylülerden büyük bir ilgi gören Gaytancıoğlu misafirperverliklerinden dolayı köylülere teşekkür etti.GAYTANCIOĞL

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA