FUHUŞA BÜYÜK OPERASYON

P1380231Keşan’da yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptıran 4 bar da yapılan operasyonda gözaltına alınan  sekiz kişiden yedisi tutuklandı.

Keşan Asayiş Büro Amirliği tarafından   Gürcü uyruklu bayanlara bazı barlarda fuhuş yaptırıldığını belirleyen ekipler düğmeye bastı.

Cumartesi günü  dört bara yapılan operasyonda 11 Gürcü bayan ile fuhşa aracılık ve yardım ettikleri gerekçesi ile sekiz kişi polis tarafından göz altına alındı.

11 yabancı uyruklu bayan sınır dışı edilmek üzere Edirne Emniyet Müdürlüğü  Pasaport ve Yabancılar Şube Müdürlüğü’ne teslim edildiler.

Fuhşa aracılık eden  sekiz kişi  de bugün mahkemeye çıkarıldılar.

Mahkemeye çıkarılan sekiz kişiden A.D,Ö.D,R.D,F.D,S.T,Y.K ile K.D tutuklandı.A.G ‘de denetimli serbestlik ile serbest kaldı.

Keşan’da barlarda yapılan fuhşa geçit vermeyen Asayiş Şubesi ekibi de vatandaşlar tarafından takdir edildi.

Bazı vatandaşlar da yabancı uyruklu kadınların genellikle fuhuş yaptırılmak üzere barlarda çalıştırıldıkları ve bunların bir çok ailenin yıkımına yol açtıklarını kaydettiler.

Polis’in bu gibi işyerlerine göz açtırılmaması gerektiğini ifade eden vatandaşlar da  yapılan operasyonun yerinde olduğunu ve Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür ettiklerini belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir