SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ESTAB’IN UYGULAMALI GİRŞİMCİLİK SERTİFİKALARI VERİLDİ

ESTAB’IN UYGULAMALI GİRŞİMCİLİK SERTİFİKALARI VERİLDİ
Bu haber 07 Temmuz 2017 - 14:45 'de eklendi ve 134 kez görüntülendi.

ESTAB’ın Trakya Kalkınma Ajansı’na hazırladığı Rüzgarın Çocukları Projesi’nde, proje kapsamında yer alan ve KOSGEB Eğitim Uzmanı tarafından verilen eğitimler sonrası 22 kişiye Uygulamalı Girişimcilik Sertifikası sahibi oldu.

Sertifika töreni, 3 Temmuz 2017 Pazartesi günü Keşan Belediyesi Başkanlık Makamı’nda gerçekleştirildi ve saat 14.00 sıralarında başladı.

ESTAB Birlik Müdürü Feyzi Engin’in de katıldığı törende belgeler, Keşan Belediye ve ESTAB Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan tarafından verildi.

Birlik Müdürü Feyzi Engin, 29-30/4/2017 ve 6-7/5/2017 tarihlerinde verilen 32 saat süreli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sonrası 22 kişinin belge almaya hak kazandığını ifade etti.

Engin, Rüzgarın Çocukları Projesi’nin söz konusu eğitim bölümünün, bölgenin en önemli turizm potansiyeli olan Saros Körfezi’nde, turizme yönelik iş yerleri açılmasını desteklemek amaçlı gerçekleştirildiğini dile getirdi.

ESTAB ve Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’da eğitimlere katılarak başarı sağlayan kursiyerleri tebrik etti ve kursiyerlere Uygulamalı Girişimcilik Sertifikalarını verdi.

Kursiyerler de he girişimciliğe hem de Saros Körfezi’nin tanıtımına ve geliştirilmesine verdikleri katkı nedeniyle projeyi hazırlayan ESTAB’a teşekkür etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA