SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

EREN DP’DEN İSTİFA ETTİ

EREN DP’DEN İSTİFA ETTİ
Bu haber 11 Mart 2014 - 23:14 'de eklendi ve 155 kez görüntülendi.

25 yıldır mensubu olmaktan gurur duyduğum Demokrat Parti’ nin (Doğru Yol Partisi) 2008 yılından bugüne kadar yürüttüğüm İl Başkanlığı görevinden İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile istifa ederek ayrılıyoruz.
Bu kararı almamdaki sebep 30 Mart ‘ta yapılacak yerel seçimlerde bazı konularda Genel Merkez Yönetimi ile fikir ayrılığına düşmemizdir.Benimde aldığım siyasi terbiye gereği Genel Merkez Yönetiminin Edirne’nedeki yerel seçim çalışmalarını daha rahat yürütebilmesi için istifa ederek rahat bir çalışma ortamı yaratmak ve başarılı olmaya imkan sağlamaktır.
Bu bir siyasi mücadeleden vazgeçiş veya yorgunluk değildir; bilakis yeni başlangıçlar için bir işaret fişeğidir.
Yaşadığımız bölgeye hizmet etmek benim için herzaman onur olmuştur.Halkımızın bize biçeceği her görevde çalışmak hemşehrilerimize hizmet etmek benim için ibadetle eşdeğerdir.
Bundan sonraki çalışmalarım partimde sade bir üye olarak devam edecektir.
Görev yaptığım süre zarfında benimle beraber çalışan çok değerli Yönetim Kurulu Üyelerine,İlçe Başkanlarına ve Yönetim Kurulu Üyelerine ; değerli Kadın ve Gençlik Kolu Başkanlarına,Tüm Demokrat Parti Camiasına ve dava arkadaşlarıma herzaman yanımda oldukları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Ayrıca bu dönem zarfında ortak çalışma içinde olduğumuz yazılı ve görsel basının değerli temsilcilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
Görev yaptığım dönemde eksiklerim veya yanlışlarım olmuşsa insan olarak herkesi kucaklıyorum.
Bu vesile ile 30 Mart’ta yapılacak seçimlerde tüm siyasi parti adaylarına başarılar dilerken,barış ve huzur içerisinde bir seçim dönemi temenni ediyor ,ayrıca hemşehrilerimize ve partililerimize sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.
Saygılarımla
MEHMET EREN

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA