SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Erdin Bircan’dan mülakat mağdurlarına çağrı

Erdin Bircan’dan mülakat mağdurlarına çağrı
Bu haber 06 Ekim 2016 - 0:49 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.

       Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan her türlü mağduriyette vatandaşların tek başvuru kaynağının CHP olduğunu belirterek, “Yaşadığınız mülakat haksızlıklarını tarafıma bildirin. Mülakatlarda yapılan haksızlıklara da Cumhuriyet Halk Partisi çare olacak” dedi.

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan “Yapılan mülakatlarda haksızlığa uğradığına, mülakatta uygunsuz sorular sorulduğuna ilişkin şikayetlerinizi erdinbircan@gmail.com a, Meclis’teki (312) 420 51 92 nolu telefonuma veya (312) 420 20 27 nolu faksıma iletebilirsiniz” diyerek, yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi için çalışma yaptıklarını ifade etti. “Yaşadığınız mülakat haksızlıklarını tarafıma bildirin. Mülakatlarda yapılan haksızlıklara da Cumhuriyet Halk Partisi çare olacak” diyen Bircan partisinin tüm çalışmasının halk için olduğunun altını çizdi.

CHP mülakat mağdurlarına çare olacak

Bircan, “Darbe mağdurları için de ilk komisyonu kuran Cumhuriyet Halk Partisi, darbe girişimi sonrası da iktidarın yaptığı yanlış uygulamalar ile mağduriyet yaşayan tüm kesimlerin sorunlarını çözmek için önemli bir adım daha attı. Cumhuriyet Halk Partisi TBMM Grubunda oluşturulan bir komisyon ile mülakatlarda sorulan uygunsuz sorular yüzünden mağdur olanları taleplerini toplayacak” açıklamasında bulundu.

Erdin Bircan Hükümetin mülakatlarda sorduğu, “reis kimdir?, yılbaşı kutluyor musunuz? Gezi ne anlam ifade ediyor?” gibi AKP’nin fişleme sorularına tepki göstererek, “bu tip AKP zihniyetinin sorularını tespit edecek olan komisyon mağdurların atamalarının yapılması için de talepte bunulacak” dedi.

Erdin Bircan daha çok mağdura ulaşabilmek için tüm CHP üyelerine sms attı ve sosyal medya hesaplarından da CHP’nin komisyonunu duyurdu.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA