SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Enez’in Çınarları Ödül Töreni

Enez’in Çınarları Ödül Töreni
Bu haber 22 Şubat 2018 - 23:46 'de eklendi ve 383 kez görüntülendi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Enez Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğinde “Enez’in Çınarları”na plaket verildi.
KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,bölge ticaretini yapan üyeler ile iftihar ettiklerini belirtti.
Enez’de 30 yıl ticaretle uğraşanlara yaşam boyu onur ödülü vereceklerini kaydeden Helvacıoğlu,iş camiası olarak bölgeyi daha zengin yapmak için üretmeye devam edeceklerini söyledi.
Enez’in yükünü hiç kimsenin tek başına kaldıramayacağını anlatan Helvacıoğlu, birlikte hareket edilmesi gerektiğine işaret ederek,şunları söyledi:”Enez gelişiyor. Enez parlayan yıldız olacak. 10 yıl önce neydi Enez,şimdi 10 kat değer arttı.Enez Saros Körfezi’nde en şanşlı bölge. İklimsel değişiklikler burada ticari yapıyı da etkileyecek.Çalışan mı olacaksanız yoksa çalıştıran mı olacaksınız buna siz karar vereceksiniz. Kalkınmanın yolu ticaretten geçiyor.Enez beraber olmalı. Enez çok kıymetli olacak. Enez’in yarınları çok güzel olacak.Enez Edirne’nin en şanslı bölgesi.Unu helvayı birleştireceğiz ve Enez’i ileriye taşıyacağız.Enez para kazanmak istiyor. Enez’in çocukları geri döndüğünde para kazanmak istiyor.”
Konuşmaların ardından ticarette 30 yılı dolduran iş adamlarına onur ödülleri dağıtıldı.
Toplantıya iş adamları siyasi partiler ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Toplantı Çırpan Otel’de gerçekleştirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA