SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ENEZ’DE TÜM KALPLER AYNI ATTI…

ENEZ’DE TÜM KALPLER AYNI ATTI…
Bu haber 07 Nisan 2022 - 11:57 'de eklendi ve 335 kez görüntülendi.

Enez Kaymakamlığı ve Enez Doğa-Der işbirliğinde hayata geçirilen “Kalbimiz Aynı Atıyor” projesi kapsamında ilçemiz okullarındaki 4.sınıf öğrencilerine steteskoplar dağıtılarak küçük yavru köpek kalbi ve insan kalbi dinletildi.

Özellikle diğer türler ile uyumlu yaşam, hayvanlarla doğru ve sağlıklı temas konularında bilgilendirme yapılırken ‘Veteriner Hekimlik’ ve ‘Doktorluk’ meslekleri tanıtıldı.

Öğrencilerimizin empati kurma yeteneğini geliştirmek, yaşama hakkı kavramını vurgulamak, sağlıklı, bilgili, barışçıl ve huzurlu bireylerin oluşturduğu bir toplum inşa edilebilmesi, öğrencilerinizin mesleki kariyer ve eğitimlerine yön verebilmeleri, doğru rol modeller ile tanışmaları noktasında anlamlı bir organizasyona imza atıldı.

Koordinatörlüğünü Ege SAKİN’in yaptığı projede ‘Veteriner Hekimlik’ İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi iç Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi
Prof. Dr.Alev AKDOĞAN KAYMAZ
‘Doktorluk’ Enez Devlet Hastanesi hekimlerinden
Doktor Keremcan URAL tarafından tanıtıldı.
Proje sonunda Enez kaymakamı sayın Şükrü Alperen Göktaş tarafından, Prof.Dr. Alev AKDOĞAN KAYMAZ ve Dr. Keremcan URAL ‘a plaket verildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA