SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Enez Belediye Başkanı Günenç:“Çok değerli bir bayramı, Cumhuriyetimizin 100. yılının coşkusu ile birlikte karşılıyoruz.”

Enez Belediye Başkanı Günenç:“Çok değerli bir bayramı, Cumhuriyetimizin 100. yılının coşkusu ile birlikte karşılıyoruz.”
Bu haber 29 Ekim 2023 - 11:58 'de eklendi ve 46 kez görüntülendi.

 

 

 

Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Çok değerli bir bayramı, Cumhuriyetimizin 100. yılının coşkusu ile birlikte karşılıyoruz. Cumhuriyet’le birlikte; demokratik, çağdaş, laik ve uygar bir yaşam biçimini seçen ulusumuz, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyor. Türk ulusunun karakterine en uygun yönetim biçiminin Cumhuriyet olduğunu belirten büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Ulusal Kurtuluş Mücadelesi’nin ardından ilan ettiği Cumhuriyet, geçmişte yaşanan zorluklara rağmen, dimdik ayaktadır. Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkmak, daha demokratik, insan hak ve hürriyetlerini gözeten, kardeşliğin ve barışın hüküm sürdüğü, milli birlik ve beraberliği egemen kılan, adil, paylaşımcı bir Cumhuriyet’i var etmek onu yaşatmak, geleceğe taşımak elimizdedir. Bu duygularla tüm hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA