SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Enerji Terapisi İle Şeker, Gluten ve Sigaraya Veda Edin

Enerji Terapisi İle Şeker, Gluten ve Sigaraya Veda Edin
Bu haber 08 Ocak 2018 - 14:31 'de eklendi ve 159 kez görüntülendi.

Sadece iki saatlik bir terapi seansıyla şeker, glüten, sigara ya da sizi hapsetmiş bağımlılıklarınızdan kurtulmaya ne dersiniz?  ”Abrahamson Metodu” ile özel bir terapist eşliğinde tek seansta bambaşka biri olun, hayatınızın kontrolünü elinize alın

İnsan beyninin, bize kendimizi iyi hissettiren davranışları bir ödül olarak işliyor. Bu sistem bize yaşamamız ve neslimizin devamı için gerekli temel işlevleri yapmamız için motivasyon vermek üzere çalışır.  Ancak, şeker, glüten, sigara gibi kimi maddeler de beyne yanlış sinyal göndererek, aslında varoluş için faydalı olmamalarına rağmen kişiyi kendini iyi hissettiğine dair bir yanılgı içine düşürebiliyorlar.

Dünya çapında tanınan, enerjiye dayalı doğal arınma yöntemi ”Abrahamson Metodu”na Türkiye’de her geçen gün ilgi artıyor.  Ehud Abrahamson’un geliştirdiği özel ve doğal bir etkileme yöntemi ile kişi, seanstan bağımlılık duyulan maddeden iğrenme ve kayıtsızlık hissi ile çıkıyor.

%80 Başarı Elde Edildi

New York, Los Angeles, Londra Almanya, Rusya, Brezilya’da uygulanırken Türkiye’de bu teknik ile Be Positive, bağımlılıklardan arınma konusunda tek seansta yüzde 80’in üzerinde başarı sağladı. Benzersiz ve tamamen doğal olan arınma işlemlerinin amacı, zararlı isteklerinizi minimize etmektir. Bu metotta hiçbir şekilde iğne, hap, enjeksiyon gibi şeyler kullanılmıyor. Terapist sadece elleriyle, bazı noktalara dokunarak uyguluyor metodu ve biyoenerji, acupressure ve kristallerle vücut enerjisini çakralar ve meridyenler üzerinden dengeliyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA