SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

EMNİYETTEN TEMİZLİK 3 OPERASYONU

EMNİYETTEN TEMİZLİK 3 OPERASYONU
Bu haber 09 Temmuz 2014 - 19:36 'de eklendi ve 139 kez görüntülendi.

Keşan Emniyet Müdürlüğü Temizlik 3 Operasyonu’nda 7 hırsızlık olayına karışan bir çeteyi daha çökertti.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri Keşan ve Erikli’de ev kiralayan ve çaldıklarını buralarda depolayan bir çetenin varlığını tespit etti.

Çeteyi takibe alan emniyette operasyon için düğmeye basıldı.

Çete üyeleri Serkan Gürgen(19)Zebih Tilki (19) ve M.C (18) yapılan operasyonda kıskıvrak yakalandılar. Evlerde yapılan aramalarda da  Keşan ve Erikli’de hırsızlık sonucu elde edilen mallar yakalandı.

Sorgularının ardında adliyeye çıkarılan 3 kişi tutuklandı.

Keşan Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bu yıl yapılan  ilk operasyonda uyuşturucu çetesine mensup 53 kişi yakalanmış,bunlardan 33 kişi  tutuklanmıştı. 2’inci operasyonda ise santaj çetesine yapılmış ve göz altına alınan 8 kişiden 5’şi  tutuklanmış,3’ü de denetimli olarak serbest kalmıştı.

Keşan Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları vatandaşlarda tarafından da mennuniyetle karşılanıyor.

Keşan’da suç  işleyenlerin mutlaka emniyetin eline düştüğüne kayıt tutan vatandaşlar,suç işleyenlerin 155 polis imdat hattına bildirilmesinin de bir vatandaşlık görevi olduğuna dikkat çekiyorlar.

Keşan Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız’ın şahşında tüm emniyet teşkilatına teşekkür eden vatandaşlar çetelere karşı Keşan’da şimdiye kadar görülmemiş bir başarı sağlandığına işaret ediyorlar.

Keşan Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin bundan sonra da Keşan’da suç ve suçlularla mücadelesinde vatandaş olarak kendilerine her türlü desteğin verileceğini aktaran vatandaşlar,Keşan’ın huzurlu bir kent olması için polise her zaman güvendiklerini dile getirdiler.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA