SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Edirne’yi ‘Saadet’ Coşkusu Sardı

Edirne’yi ‘Saadet’ Coşkusu Sardı
Bu haber 25 Mart 2014 - 14:49 'de eklendi ve 91 kez görüntülendi.

 

Türkiye’nin genelini olduğu gibi Edirne’yi de ‘Saadet’ coşkusu sardı.

Temiz, dürüst ve samimi siyasetin Türkiye’deki tek adresi olan Saadet Partisi, Türkiye’nin genelinde olduğu gibi Edirne’de de büyük coşku meydana getiriyor.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiriyor. Ekibi ile birlikte İstasyon ve Yancıkçı Şahin Mahalleleri ile Karadenizliler Derneğini ziyaret eden Tekin, gittiği her yerde büyük bir heyecan ve coşku ile karşılandı.

Konuşmalarında, “Bugün Türkiye’de siyaset tıkanmıştır. Siyaset kavgaya dönüştürüldü. İçi boş polemiklerin, seviyesiz tartışmaların esiri olunuyor. Hâlbuki kavganın kazananı olmaz. Milletimiz kaybediyor, ülkemiz kaybediyor” diyen Sinan Tekin, “Bugün Saadet Partimizin temsil ettiği Milli Görüş Partileri geçmişte merkezi yönetimde iktidara geldiği gibi Mahalli yönetimlerde de uzun yıllar görevde bulundu. Biz hiçbir zaman kavga ve gürültü ile siyaset yapmadık. Bizim hiçbir Bakanımız yolsuzluğa karışmadı, Belediye Başkanlarımız hakkında soruşturma açılmadı. Bir de bugün Mecliste bulunan partilerin haline bakın. Yolsuzluklar, ihaleye fesat karıştırmalar… kavga gürültüyle adeta örtbas edilmeye çalışılıyor” şeklinde konuştu.

Bu seçimin, Haziran 2015 ‘de yapılacak genel seçimi ciddi bir şekilde etkileyeceğine de işaret eden Tekin, “AKP önce Belediyeleri, sonra da genel seçimi kaybederek siyaset çöplüğüne doğru yol alacaktır. Bunlar 12 yıldır bu millete zulüm yapıyor. Zulüm ile abada olunmaz” dedi.

Tek çarenin bu seçimlerde yeniden Milli Görüş Belediyeciliğine geçiş olacağına vurgu yapan Sinan Tekin, “insanımız her gittiğimiz yerde bunu açık bir şekilde ortaya koyuyor. Geçen gün ziyaret ettiğimiz bir mahallede seçmenler, ‘oyumuz sana kurban olsun’ derken, diğer bir mahallede ise ‘Gönlümüz de seninle oyumuz da’ demek suretiyle seçmenin bizi göreve getirmeye kararlı olduğunu gösteriyor.  Evet, az kaldı! Edirne’nin Saadet Belediyeciliğine kavuşmasına az kaldı. Saadet gelecek dertler bitecek. Saadet kazanacak, Edirne kazanacak” dedi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA