SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Edirne’ye Büyük Bir Değişim Geliyor

Edirne’ye Büyük Bir Değişim Geliyor
Bu haber 26 Şubat 2014 - 14:46 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.

Yerel seçimlere kısa bir süre kala AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen çalışmalarına devam ediyor. 25 Şubat 2014 Salı günü çalışmalarına Yıldırım Mahallesi Akmescit Camii’nde sabah namazının ardından cami cemaatiyle çay ve simit eşliğinde sohbet ederek başlayan Günşen, gün içinde Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Edirne Rotary Kulübü ve çat kapı ev ziyaretlerinde bulundu.
‘Biz hazırız, Edirne hazır’
Edirne’yi büyük bir değişimin beklediğini ifade eden Günşen, bunu hep birlikte gerçekleştireceklerini söyledi. Prof. Dr. Günşen, “Edirne’de kısa zaman sonra büyük bir değişim yaşanacak. Biz bu değişimi, teşkilatımızlar, ekibimizle, projelerimizle, halkımızla birlikte el ele, gönül gönüle vererek gerçekleştireceğiz. Buna inancımız tamdır ve nasıl şimdi gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyorsak, 30 Mart’tan sonra da Edirne için daha fazla çalışacağız. Biz buna hazırız, Edirne de hazır” dedi.
‘Gençler için yapacak çok iş var’
Edirne’de gençler için yapacak çok işin olduğunu ve bu şehrin gençlerinin göç etmemesinin temel hedefleri olduğunu vurgulayan Ahmet Günşen, “Edirne’mizde gençler için yapacak çok iş var. Bunun farkındalığıyla yola çıktım. Akademisyenlik döneminde gençlerin yanındaydım, şimdi de tüm gücümle gençlerimizin yanında olacağım. Öğrencilerimize iş ve burs imkanı sağlayacağım. Edirne’nin gençleri göç etmek zorunda kalmayacak. Hemşehrilerim doğurdukları çocukları başka şehirlere göndermek zorunda kalmayacak. İstihdam ve kariyer merkezlerimiz olacak. Gençlik ve spor merkezlerini Edirne’mize kazandıracağım” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA