SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Doğal Kastil Sabunlar Cildi Tahriş Etmeden Temizliyor!

Doğal Kastil Sabunlar Cildi Tahriş Etmeden Temizliyor!
Bu haber 01 Ağustos 2023 - 0:03 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi.

Doğal Kastil Sabunlar Cildi Tahriş Etmeden Temizliyor!

Tüm gün kirli havaya, toza, tere maruz kalan cildimizi gün sonunda derinlemesine temizlenme ihtiyacı duyuyor. Fakat tercih ettiğimiz yüksek derecede sentetik madde içeren sabunlar, cild.in yalnızca üst tabakasına ulaşarak istenilen temizliği sağlamazken içeriğinde bulundurduğu ürünler sebebiyle cilt PH’ını bozmaya meyillidir. Aynı zamanda da ciltte alerjik reaksiyonlar görülmesine sebep olabilir.

Boco’nun GMP standartlarında özel üretim tesislerinde SuperFAT teknolojiyle üretilen, içerisinde hiçbir hayvansal yağ ve sentetik madde içermeyen kastil sabun ailesi, cildi yormadan ve yıpratmadan kirden arındırır. Üstelik içerisinde bulunan 5 değerli yağ- Zeytinyağı, Shea Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Hint Yağı, Saf Uçucu Yağlar – sayesinde cildin temizlenirken nefes almasını, nemlendirilmesini, onarılmasını, cilt bariyerini güçlendirmesini, cildi sıkılaştırmasını ve yenilemesini sağlar. Aynı zamanda yağların güzel kokuları sayesinde de doğal parfüm etkisi göstererek ciltte gün boyu süren temiz ve ferah koku bırakır.

Boco’nun tamamen vegan olan, bitkisel bazlı Kastil Sabun ailesi ile kendinizi yormadan ve cildinizi tahriş etmeden kirden derinlemesine arındırabilirsiniz.

Born in Cosmetics ( BOCO ) Hakkında;

Üzerinde yaşadığımız gezegen, cildimiz için binlerce mucizeyi içinde barındırıyor.Boco’nun ilk tohumları atıldığında hedefimiz, doğanın sunduğu mucizevi bileşenlerin en saf halini, en güvenli şekilde sizlere sunabilmekti.

İlk günden beri savunduğumuz, bilimsel yaklaşım ile handmade ürün geliştirme yani “güvenli handmade üretimi” tutkumuz ve asıl amacımız oldu.Çünkü, alanında uzman bir ekip ile kalite kontrol süreçlerinden geçirilmiş “güvenli handmade” ürünlere herkesin ulaşabilir olmasını arzuluyoruz.

Ürünlerimizi tasarlarken kullandığımız hammadde kaynağı bizim farklılaştığımız en değerli noktadır. Sürdürülebilir ve kimyasal barındırmayan en saf bileşeni bulma arzusu ile deneyimlerimizi harmanlıyor, doğadan elde ettiğimiz bileşenlerin özünü koruduğumuz saf halleriyle sizlerle buluşturuyoruz.

Boco, ilk günden bu yana bu düşünce ve tutku ile, ürünlerini insan doğasına zarar vermeden, “Holistik Güzellik” sağlıklı beden, zihin ve ruh üçlüsünü kapsayan bir yaklaşımla el yapımı üretiyor.Vegan, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve doğa dostu ürünlerimiz ile, tüm canlılara saygı gösteriyor ve sevgimizi paylaşıyoruz.

Doğaya ne verirsek onu alıyoruz, biz bu bakış açısı ile atıklarımızı sıfıra indirmek ve karbon ayak izlerimiz azaltmak için biyo parçalanır ambalaj ve sürdürülebilir tarım ile elde edilen hammaddeler kullanarak ürünlerimizi geliştiriyoruz.Bakış açımızı bozmadan, aynı yolda emek, bilinç ,etik ne varsa ortaya koyarak sizlerle birlikte gelişmeye, geliştirmeye devam edeceğiz! Detaylı bilgiye www.bornincosmetics.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA