SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

DOÇEK Uzunköprü’de yürüdü, Bozcaada’da pedal çevirdi.

DOÇEK Uzunköprü’de yürüdü, Bozcaada’da pedal çevirdi.
Bu haber 23 Kasım 2015 - 16:49 'de eklendi ve 118 kez görüntülendi.
Yakın Çevremizi Tanıyalım” başlığı altındaki faaliyetler dizisinde geçtiğimiz hafta sonları Lapseki Dumanlı Dağları ve Enez Hisarlı Dağlarında doğa yürüyüşleri gerçekleştiren Keşan DOÇEK bu kez de Uzunköprü’deydi.

Uzunköprü Dereköy’de sabah saatlerinde başlayan doğa yürüyüşü Süleymaniye yakınlarından devam ederek şiddetli lodos ve meşe yapraklarının sonbahar görüntüleri eşliğinde yaklaşık 18 km. sürdü.

Güzergah sırasında öğle kumanyaları da Beykonak Göleti yakınlarında verilen mola sırasında yendi. Kalabalık bir yürüyüşçü grubu ile gerçekleştirilen faaliyet akşamüstü Beykonak Köyünde sona erdi.

Doğaseverler daha sonra Kırkkavak Köyünde bulunan ve 2008 yılında restore edilen Gazi Turhan Bey Türbe ve Camii’ni ziyaret ettiler.

DOÇEK Bisikletçileri Bozcaada’da.

Geçtiğimiz haftalardaki pastırma yazını fırsat bilerek bisiklet ile tura çıkan DOÇEK Bisikletçilerinden Nail ÖZKAN, Harun AKALIN ve Cem KAYAN da Bozcaada’da pedal çevirdiler. Bozcaada’nın doğal güzellikleri içinde çevrilen pedallar ile adanın her tarafını pedallayan bisikletçiler adada bir akşam konakladıktan sonra geriye döndüler.

Keşan DOÇEK Genel Sekreteri Nail ÖZKAN, “Doğa sporlarını bölgemizde tanıtmak ve sevdirmek için çıktığımız yolda faaliyetlerimizin devam ettiğini, bölgemizde olduğu gibi yakın çevremizde de görülmesi gereken bir çok doğal güzelliğin mevcut olduğunu ve olanaklarımız elverdiğince faaliyet programımız içinde bunların değerlendirileceğini, doğayı seven, yakın çevremizi tanımak isteyen kişilerin faaliyetlere katılabileceğini” söyledi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA