SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

DEVRİMCİLERE VERİLEN OY ASLA BOŞA GİTMEZ!

DEVRİMCİLERE VERİLEN OY ASLA BOŞA GİTMEZ!
Bu haber 13 Mayıs 2023 - 11:00 'de eklendi ve 183 kez görüntülendi.

Sandık başına gitmeye 24 saat kaldı.Parlamento seçimlerinde SOL Parti olarak sizlerden oy istiyoruz. Diyorlar ki oyumuz boşa gider; biz de diyoruz ki devrimcilere verilen oy asla boşa gitmez.

Barajlarla çevrelenmiş, milletvekili sayısına indirgenmiş bir siyaset anlayışı 12 Eylül’ün mirasıdır. Bunu reddediyoruz. Bugüne kadar barajı aşsın diye A Partisine, karşı taraf kazanmasın diye B Partisine ya da C Partisine oy verdik. Tek bir vekil önemli dedik ama inanmadığımız vekiller seçildi ya da karşı Parti’ye geçti.

Bu kez inandığımız fikre, inandığımız partiye yani SOL Parti’ye oy verelim.

SOL Parti devrimci bir geleneğin; 12 Mart’ta 12 Eylül’de askeri diktatörlüklere direnenlerin; 20 yılı aşkındır siyasal İslamcı diktatörlüğe karşı mücadele edenlerin partisidir.

SOL Parti ezilen emekçi halkların partisidir. SOL Parti boyun eğmeyen kadınların gençlerin partisidir. Parasız eğitim ve sağlık talebini dile getiren kamu emekçilerinin sesidir. Laiklik kavgasının, tarikat rejimine son vermek isteyen ilerici halkın sesidir. Halkın çıkarlarını, kamuculuğu savunan işçilerin sesidir.

SOL Parti, devrimci gençlerin elindeki Bağımsız Türkiye bayrağıdır. Halklar arasındaki kardeşliğin ve dayanışmanın, barışın, umut dolu bir geleceğin müjdecisidir.

Sınıfsız sömürüsüz bir dünya özlemine verilen tek bir oy bile boşa gitmez.

Bu ülkenin devrimcileri tarihleriyle bugünleriyle kendilerine verilen desteği, oyu boşa çıkarmadılar, çıkarmazlar.

SOL Parti’nin gücü, örgütlü mücadelesi seçim sonrasında da bu topraklardan gericiliğin, sömürünün söküp atılmasının tek güvencesi olacaktır.

Bu tek adam rejimi bitsin diye 1 Oy Kemal Kılıçdaroğlu’na; 1 Oy haklarımız ve geleceğimiz için, yarınlarımız için mücadeleye, Deniz’lerin, Mahir’lerin elli yıllık devrimci mücadele geleneğine; SOL Parti’ye.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA