SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

DALKIRAN TEŞEKKÜR ETTİ

DALKIRAN TEŞEKKÜR ETTİ
Bu haber 31 Ocak 2022 - 12:29 'de eklendi ve 143 kez görüntülendi.

23 OCAK 2022 TARİHİNDE   İPSALA , BELDE VE KÖYLERİMİZDE FAALİYET GÖSTEREN ESNAF VE SANATKARIMIZA AİT ODAMIZIN  OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI AHİLİK KÜLTÜRÜNE YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE TAM BİR  DOSTLUK HAVASI İÇERİSİNDE VE BİZLERE    YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE GERİDE BIRAKMIŞ BULUNMAKTAYIZ BU GÜZEL GÜNDE  ÇEVRE İL VE İLÇELERDEN GENEL KURULUMUZA KATILARAK İPSALA ESNAF VE SANATKARLARINI YALNIZ BIRAKMAYAN KIYMETLİ MİSAFİRLERİMİZEDE KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.  

SERGİLEMİŞ OLDUĞUMUZ DOSTLUK VE GENEL KURULA KATILIM  CİVAR İL VE İLÇELERDEN GELEN ESNAF TEMSİLCİLERİ TARAFINDAN BEĞENİYLE KARŞILANMIŞTIR. ŞAHSIM , YÖNETİM VE DENETİM KURULU ARKADAŞLARIM  İPSALA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI SEÇİMLERİNDEN BAŞARIYLA ÇIKARAK  TEKRAR GÜVEN OYU ALMIŞTIR. SEÇİMLERDEN ALMIŞ OLDUĞUM SONUÇ SEVİNDİRİCİDİR , ANCAK BU SONUÇLAR BENİ VE YÖNETİM KURULU ARKADAŞLARIMI ASLA VE ASLA REHAVETE İTMEYECEKTİR. BUNDAN SONRAKİ DÖNEMDE GÖREVİMİZİN DAHA  AĞIR OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ. HİZMETLERİMİZİN BUNDAN ÖNCEKİ DÖNEMLERDE OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRAKİ DÖNEMDE DE  EN İYİSİNİ İPSALA ESNAF VE SANATKARINA YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE DAHA İLERİYE GÖTÜREREK  YAPACAĞIMIZDAN  KİMSENİN ENDİŞESİ ASLA OLMASIN. SEÇİM SONUÇLANMIŞ OLUP SEÇİM DEFTERİ ŞU ANDAN İTİBAREN RAFA KALDIRILMIŞTIR . YENİ DÖNEMDE    HİZMETLERİMİZE YOĞUNLAŞIP İLERİYE BAKACAĞIZ . BİZLERE TEKRAR GÜVEN OYU VEREREK BİZLERİ BU GÖREVE LAYIK GÖREN DESTEKLEYEN VE DESTEKLEMEYEN TÜM ESNAF VE SANATKARLAR ARKADAŞLARIMA AYIRIM YAPMADAN  EŞİTLİK İLKESİNE HER ZAMAN BAĞLI KALARAK HİZMETLERİMİZİ VERMEYE HER ZAMAN DEVAM EDECEĞİZ.

YENİ DÖNEMDE GÖREV YAPMAK ÜZERE SEÇİLEN BAŞTA ŞAHSIM OLMAK ÜZERE ,YÖNETİM VE DENETİM KURULUNDA GÖREV ALAN ARKADAŞLARIM  ADINA TÜM ESNAF VE SANATKARLARIMIZA İŞLERİNDE BOL BEREKETLİ KAZANÇLAR TEMENNİ EDER VE  GENEL KURULDA ALMIŞ OLDUĞUMUZ KARARLARIN ESNAF VE SANATKARLARIMIZA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLEYEREK  SAYGILARIMI SUNARIM.

                                                                                                                                 İLHAN DALKIRAN

        

                                                                                                             İPSALA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI

                                                                                                                                        

                                                                                                                                       BAŞKANI

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA