SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Daha Çok Çalışacağız, Daha Çok Üreteceğiz, Daha Çok Vergi Vereceğiz.

Daha Çok Çalışacağız, Daha Çok Üreteceğiz, Daha Çok Vergi Vereceğiz.
Bu haber 05 Eylül 2016 - 23:38 'de eklendi ve 176 kez görüntülendi.

Mustafa Helvacıoğlu; “Alın teri ve emeğiyle, Keşan, İpsala ve Enez’de vergi rekortmeni olan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.”

Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası) 17. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı kapsamında İpsala Vergi Ödül Töreni düzenledi.

İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı kapsamında düzenlenen Vergi Ödül Törenine Edirne Valisi Günay Özdemir, İpsala Kaymakamı Eyyup Özdemir, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Makedonya Cumhur Başkanı Başdanışmanı, Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif, Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal, Edirne AK Parti İl Başkanı İlyas Meşe, TEPAV Direktörü Prof. Dr. Necdet Budak, TMO Genel Genel Müdürü Hacı Baran, Keşan – İpsala oda borsa başkanları, yöneticileri, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Moderatörlüğünü Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun yaptığı 2015 İpsala Vergi Ödül Töreninde, Edirne genelinde vergi rekortmeni olan Keşan TSO üyesi iş adamlarına, gelir ve kurumlar vergisi kategorilerinde ödülleri törene katılan protokol mensupları tarafından takdim edildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu şunları kaydetti; “Daha çok çalışıp daha çok üreterek daha fazla vergi vereceğiz. Keşan TSO olarak, bu güne kadarki vergi ödül törenlerimizi Keşan, İpsala ve Enez olmak üzere üç ilçe hep birlikte yaptık. Bu yıl meclisimizin almış olduğu karar ile geride kalan yıllardan ayrı olarak üç ilçemizi ayrı ayrı onurlandırmak istedik. Bu kapsamda, Vergi Ödül Törenlerimizin ilkini 17. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı vesilesiyle İpsala’da gerçekleştirdik. Aynı zamanda bu etkinlikle, İpsala’da da ilk defa bir vergi ödül töreni yapmanın mutluluğunu yaşadık. Gelir ve kurumlar vergisi statüsünde 50 Bin TL. ve üzeri matrah veren üyelerimize vergi ödüllerini birbirinden önemli protokol üyelerimiz ile birlikte taktim ettik. 15 Temmuz sonrası çok anlamlı bir ödül töreni olduğunu düşündüğümüz İpsala Vergi Ödül Töreni iş dünyamız adına da oldukça önemliydi. Ülkemizin son günlerde yaşadığı sıkıntılı süreci en iyi şekilde atlatmak noktasında biz iş camiasına da önemli sorumluluklar düştüğünü düşünüyoruz. Daha çok çalışmamız ve daha çok üretmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla daha çok istihdam sağlayacağız. Demokrasinin vazgeçilmez olduğu düşüncesi içerisinde yılmadan ve durmadan kenetlenmemiz gereken bir dönem yaşıyoruz. Bölgemize yapmış olduğumuz bu önemli etkinliğin hayırlı ve bereketli olması düşüncesiyle, alın teri ve emeğiyle, Keşan, İpsala ve Enez’de vergi rekortmeni olan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.”

2015 yılında kurumlar ve gelir vergisinde sırasıyla dereceye giren vergi rekortmenleri şöyle:

Kurumlar Vergisi; UMAT A.Ş. Soylu Tarım, Ak-Gir Tarım, Yenikarpuzlu Sulama Kooperatifi, Girginler Zahire, Seç-Atlı Tarım, Dubacı Tarım, İpsala Yağlı Tohumlar, Serhat Tarım, Mutlu Akaryakıt, MNG Akaryakıt, Has-Önalan Tarım, Multigrain Tarım, Petmezciler Gıda, 120 Nolu Öğrenci ve Personel Kooperatifi ve Dostlar Petrol.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA