SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ÇOKAL BARAJINDAN MALKARA’YA SU VERİLECEK

ÇOKAL BARAJINDAN MALKARA’YA SU VERİLECEK
Bu haber 16 Ekim 2021 - 0:52 'de eklendi ve 156 kez görüntülendi.

Çokal Barajı’nın işletmesini gerçekleştiren Gelibolu Gökbüet Barajı Su Birliği’nin Ekim Ayı Olağanüstü Meclis Toplantısı, 15 Ekim 2021 Cuma günü saat 15.00’te Gelibolu Atatürk Kültür Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya; Gelibolu Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Mustafa Özacar, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Volkan Soğancılar ile Gökbüet Barajı Su Birliği Meclis Üyeleri katıldı.

Gelibolu Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Mustafa Özacar’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Çokal Barajından Malkara’ya su verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Malkara Belediye Meclis Üyesi Volkan Soğancılar; “Gelibolu Gökbüet Barajı Su Birliği Meclisi olarak bugün Malkara’mızın Çokal Barajından su talebini görüşmek üzere toplandık. Gerçekleştirdiğimiz toplantıda Malkara’mıza Çokal Barajı’ndan su verilmesi Gelibolu Gökbüet Barajı Su Birliği Meclisimiz tarafından oy birliği ile kabul edildi. Çokal Baraj’ından Malkara’mıza kazandırılacak olan suda emeği geçen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak, Gelibolu Belediye Başkanı ve Birlik Başkanımız Mustafa Özacar’a ve Gökbüet Barajı Su Birliği Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum. Çokal Barajından Malkara’mıza su verilmesi ilçemizin su ihtiyacına büyük oranda katkı sağlayacak. Su getirme çalışmaları Malkaramıza hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA