SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ÇINAR’DAN KERMAN’A SİTEM…

ÇINAR’DAN KERMAN’A SİTEM…
Bu haber 12 Ocak 2018 - 12:21 'de eklendi ve 230 kez görüntülendi.

CHP İpsala İlçe Sekreteri ve Basın Sözcüsü  Özer Çınar,belediye başkanı Kerman’ın bazı açılışları şov maksadı ile yaptığını  ve sayede halk üzerinde algı yaratmaya çalıştığını  öne sürdü.

Çınar’ın açıklaması şöyle:Geçtiğimiz günlerde sayın Belediye Başkanı Mehmet Kerman 2018 yılına girmemize sayılı günler kala İpsalamıza doğalgazın geldiğini belirtmiş bu yönde de bir şov yaparak Uğur Mumcu Parkında doğalgazı ateşlemiştir.
Aslında İpsala Halkımızın da çok iyi bildiği gibi İpsalamıza henüz doğalgaz gelmiş değildir. Doğalgazı getiren de zaten İpsala Belediyesi değildir. Halen hem hukuki hem de fiziksel sebepler nedeniyle İpsalamıza doğalgaz verilmemişken, tankerle gaz basıp İpsalaya doğalgaz getirdik demenin amacı nedir? Bir de üzerine alevli bilbord reklamları basılıp düzenlenmiştir ki; doğalgaz alevi mavidir, bu nedenle düzenlenen afişler de hatalıdır.
Gerçi bizler aynı şovu içme suyu projesi açılışında da gördük, yine Belediye Başkanı içme suyumuzu açtık deyip Hasan Solak Hayratından su basıp, buyrun size içme suyumuz demiştir.
Yakında belediye başkanımızı doktor önlüğüyle 2015 yılında açılması beklenen İpsala Devlet Hastanemizi açıyoruz derken görürsek şaşırmayacağız.
Sayın başkan, içme suyu projesine de doğalgaz çalışmalarına da destek veriyoruz ama halkı kandırmanın sebebi nedir? Yanıltarak, çarpıtarak ve gerçeği gizleyerek belediye yönetmeye çalışmanın, İpsala halkı üzerinde algı kurmaya çalışmanın anlamı nedir bilemiyoruz.
İpsala Halkının kandırılmaya çalışılmadığı ve İpsala Halkının hak ettiği şeffaf belediyecilik anlayışı ile yönetildiği Cumhuriyet Halk Partisi yerel ve genel iktidarında buluşmak dileğiyle tüm kamuoyunu sevgi ve saygı ile selamlıyoruz.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA