SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik


KEŞAN MUHARREM İNCE paylaşan: necdetuybas 

HP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, “Yatak odasında ayakkabı kutularında doları olanlar gitsin ampule bassın oyunu. Ürünü para yapmayan üretici, emekli işçi memur gelsin Atatürk’ün partisine oyunu versin.”dedi.

İnce,Trakya turunun son konuşmasını Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Beğendik beldesinde yaptı.

Bu seçimde ikili bir yapı olduğunu, bir tarafta bakan evlatlarının,diğer tarafta ise  vatan evlatlarının olduğunu söyleyen İnce, konuşmasını şöyle sürdürdü:” Bunlar deveyi amuduyla yutmuşlar.Kamyonla para çalmışlar.Bunlar bizim hazineden paramızı çaldı.Sandıkta oyumuzu çaldı.Çocuklarımızın sınav sorusunu çaldı, gazetelerin manşetlerini çalıyor. ‘Alo Fatih, değiştir, altyazıyı sil’, mahkeme kararlarını çaldı. Duydum ki, burada da sahte seçmen varmış. Bundan hep birlikte kurtulacağız. Doğru Yolcusu Anavatanlısı DSP’lisi MHP’lisi, AKP’lisi hiç fark etmez.  AKP’ye oy veren yurttaşlarıma sesleniyorum, onların bir kabahati yok, onlar iyi olsun diye verdiler, güzel olsun diye verdiler. Hiçbir kabahatleri yok. Onlara sakın kızmayın, küsmeyin.”

 

BU PARTİ ATATÜRK’ÜN PARTİSİ

Muharrem İnce, CHP’nin   Atatürk’ün partisi olduğunu ifade ederek: “Babamızın malı değil .Bu parti bize Atatürk’ün emaneti.  Türkiye’nin üç Y sorunu vardı. Türkiye’de yoksulluk vardı. Yolsuzluk vardı. Yasaklar vardı. 2002’de bunlar iktidara gelirken ne dediler? ‘Bunları bitireceğiz’ dediler.Bu  üç Y yerinde duruyor mu ? İki  Y daha eklediler. Buna bir yalanı, birde yüzsüzlüğü eklediler. Yüzsüz bunlar yüzsüz. Soyduğun ortada, çaldığın ortada. Daha ne konuşuyorsun? Ama bakın bunlar Müslüman adam. Nasıl Müslüman adam? Kasaları var, dolarlar var, avrolar var, yanında da para sayma makinesi var. Niye var. Çünkü ‘Müslüman adam paraya el sürmez, makineyle sayar’ diyor. Biz şimdi bunlardan birlikte kurtulacağız. Nasıl yapacağız onu? Bir kere cesur olacağız ve diyeceğiz ki, ‘Bir soğan soyulurken yaşarıyor da gözler, hazine soyulurken aldırmıyor öküzler.’ bunu dedirtmeyeceğiz. Meydan okuyacağız, korkacak mıyız bundan yani?”  Tercihinizi şöyle yapacaksınız. Yatak odasında ayakkabı kutularında doları olanlar gitsin ampule bassın oyunu. Ürünü para yapmayan üretici, emekli işçi memur gelsin Atatürk’ün partisine oyunu versin.Bunlara 30  Mart’ta ilk darbeyi vuracağız.Hemen ardından erken seçim. İnşallah bir dahaki seçime bakan olarak geleceğim.”şeklinde konuştu.

İnce,konuşmasının ardından İstanbul’a hareket etti.

CHP’li İnce:Bir tarafta bakan evlatları, bir tarafta vatan evlatları

KEŞAN MUHARREM İNCE paylaşan: necdetuybas  HP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, “Yatak odasında ayakkabı kutularında doları olanlar gitsin ampule bassın oyunu. Ürünü para yapmayan üretici, emekli işçi memur gelsin Atatürk’ün partisine oyunu versin.”dedi. İnce,Trakya turunun son konuşmasını Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Beğendik beldesinde yaptı. Bu seçimde ikili bir yapı olduğunu, bir tarafta bakan evlatlarının,diğer tarafta ise  […]

12 Mart 2014 'da eklendi ve 206 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA