SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

CHP Saros için meclis araştırma önergesi verecek

CHP Saros için meclis araştırma önergesi verecek
Bu haber 06 Haziran 2021 - 13:03 'de eklendi ve 138 kez görüntülendi.

Şafak Çekver- EDİRNE -UHA-CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Saros Körfezi’nin sorunları için meclis araştırma önergesi vereceklerini söyledi.

Özel, Edirne’de yaptığı açıklamada,Saros Körfezi için gündem oluşturacaklarını belirtti.

CHP olarak üst katılımla bölgede bir toplantı  yaptıklarını ifade eden Özel,şöyle devam etti.” Bunu siz de biliyorsunuz ve ifade ettiniz. Önümüzdeki hafta bu konuda meclis araştırma önergemiz var. 10 Haziran Perşembe günü CHP Grubu Meclise şunu diyecek. Meclisin grup önerimiz olarak her işi bırakalım ve Edirne’nin Saros ile ilgili sorunu için mecliste araştırma komisyonu kurulması için görüşmeyi yapalım, oylamayı yapalım.Bu konuda komisyonu kuralım her partiden milletvekili Edirne’ye gelsin konuyla ilgili çalışalım diyeceğiz. Bizim konuşmacımız Sayın Okan Gaytancıoğlu olacak. Merakımızda AK Pari Edirne Milletvekili kürsüye çıkacak mı? Ne söyleyecek? İnince kendisi ve grubu ne oy kullanacak? MHP ne oy kullanacak? AK Parti ne oy kullanacak?

Edirne’yi ,çevreyi  ve  doğayı  sevdiklerini anlatan Özel, şunları kaydetti.”Milletvekilleri konuşurlar tamam resmi olarak da oyları ile konuşurlar. Sen efendim ben Edirne’yi seviyorum, doğayı seviyorum, Saros’u seviyorum, oy verirken araştırmayalım. O zaman senin samimiyetini Edirneliler sorgular. Haftaya Perşembe yüce mecliste Edirne için kantar kuruluyor. Bir tarafa Edirne’nin tarafında olanlar çıkacak, bir tarafına Edirne’nin karşısında olanlar çıkacak. Şimdiden görelim bakalım Edirnelilere söylüyoruz. Perşembe gününden sonra niye böyle yaptın vekilim dememek için şimdiden AK Parti milletvekillerini arayın. Deyin ki Edirne’nin yanında oy kullanın kardeşim. Biz kantara Edirne’nin yanında çıkacağız. Karşımıza kimler çıkacak onu hep birlikte göreceğiz.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA