SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

CHP PM Üyesi ve Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer’in Yeni yıl mesajı 

CHP PM Üyesi ve Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer’in Yeni yıl mesajı 
Bu haber 31 Aralık 2021 - 13:39 'de eklendi ve 181 kez görüntülendi.
2021 yılında ülkemizin yönetim sorunlarının daha da ağırlaştığı, ekonomik sorunların derinleştiği, tek bir imzanın bütün kadınların kazanımı olan İstanbul Sözleşmesini feshettiği ancak buna karşın adalet ve demokrasi savunucularının azmini yükselten bir yıl oldu. 2021 yılı Cumhuriyet Halk Partisi olarak kadınların, çocukların, yaşlıların, engellilerin, işçilerin, yoksulların dertlerini dert etmeyenlere karşı emeği, hoşgörüyü, üretmeyi, eşitliği savunduğumuz bir yıl oldu. 2021 yılını geride bırakıyoruz. Hepimiz umutlarımızın ve beklentilerimizin birazını 2021 yılı ile birlikte geride bırakıyoruz. Şimdi önümüzde yepyeni bir yıl var. Bugüne kadar ki tüm kazanımlarımızı ve geleceğe dair umutlarımızı 2022 yılına taşıyoruz.

Umutlarımızla birlikte emeklilikte yaşa takılan yurttaşlarımızın, ek gösterge bekleyen kamu çalışanlarımızın, atama bekleyen öğretmenlerimizi, derdi üretmek olan çiftçilerimiz, geçinemeyen vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için pozitif bir gündemimiz olacak. 2022 yılında vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek yerine, kendilerinin ve yandaşlarının daha da zenginleşmesi için çaba harcayanlarla mücadelemizi sürdüreceğiz.

2022 yılında geçmişte olduğu gibi çok sayıda sıkıntıya birlikte göğüs gerip, Cumhuriyetimizin değerlerini bir adım daha ileriye taşıyacağız. 2022 yılı demokrasinin, adaletin, hukukun üstünlüğünün, liyakatin ve demokratik taleplerin yükseleceği bir yıl olacak. 2022 yılının ülkemize, bölgemize ve tüm insanlığa demokrasi, adalet, huzur, bolluk ve bereket getireceğine duyduğum inançla tüm yurttaşlarımıza mutluluk ve sağlık diliyorum. 2022’de her şey daha da güzel olacak çünkü “Geliyor Gelmekte Olan!”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA