SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

CHP milletvekili aday adayı Çakır:”Gümbür gümbür geliyoruz.”

CHP milletvekili aday adayı Çakır:”Gümbür gümbür geliyoruz.”
Bu haber 19 Mart 2023 - 21:34 'de eklendi ve 239 kez görüntülendi.
  Keşan’da CHP aday adaylığını açıklayan Orhan Çakır, bu yolun sonunun aydınlık olacağını söyledi.
   Çakır,CHP Keşan İlçe Başkanlığı’nda  aday adayı olduğunu açıkladı.
    Türkiye’nin 16 Mayıs sabahı bambaşka bir Türkiye’ye uyanacağını ifade eden Çakır,”Başlıyoruz diyerek; 85 milyonun yüzünü güldürmek ve kaderini değiştirmek için mücadeleye başladık.”şeklinde konuştu.
    Çakır’ın açıklaması şöyle: “28.Dönem Edirne Milletvekil Aday Adaylığımı Keşan CHP İlçe başkanlığında  düzenlemiş olduğumuz basın toplantısıyla parti örgütü ve dostlarımın katılımıyla açıkladım, toplantımıza katılan tüm parti örgütü ve yakından uzaktan gelen tüm dostlarıma çok teşekkür ederim.
Çok değerli arkadaşlarım;
Başlıyoruz diyerek; 85 milyonun yüzünü güldürmek ve kaderini değiştirmek için mücadeleye başladık.
Halkımızın güveni ile Türkiye’nin aydınlık geleceği ve onuru için, demokrasi için hep birlikte 14 Mayıs seçimleri için yola çıktık.
İnanıyoruz ki bu yolun sonu aydınlık, bu yolun sonunda 85 milyonun refahı ve mutluluğu var.
Bizler bu yolun sonunun aydınlık olacağını daha Ankara ve İstanbul gibi illerin büyükşehir belediye başkanlıklarını 25 yıl sonra kazandığımızda görüyorduk.
Kuşkusuz ki 2019’da elde edilen bu zaferler bugünkü siyasi iklimin oluşması açısından çok önemliydi. Ben bizzat bu zaferin içinde yer almış, İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimini kazanmış kadronun içerisinde yer aldığım için gururlu ve mutluyum.
Partimin verdiği her görevi sorumluluk bilinciyle üstlenerek yerine getirdiğim gibi İstanbul Büyükşehir Belediyesindeki meclis üyeliği görevimi de geçtiğimiz günler itibari ile baba ocağımız Edirne’den millletvekili Aday Adayı olmak için sonlandırdım ve bugün huzurunuza çıktım. İstanbul’da görev yaptığım süre zarfında Edirnemize ve ilçelerimize elimden gelen desteği vermeye çalıştım. Buna başta belediye başkanlarımız olmak üzere örgütlerimizde tanıktır.
Partimiz eğer bize milletvekilliği görevini verirse bunu da layıkıyla yapacağımızdan, üyelerimizin ve hemşehrimizin göğsünü kabartmak için canla başla çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.
Her geçen gün geriye giden eğitim sistemini, hukuk sistemini, basın ve ifade özgürlüğünü yeniden tesis etmek, Traktörüne mazot alamayan, hayvanına yem veremeyen çiftçimizin, Bağkur primini ödeyemeyen esnafımızın,
Asgari ücrete mahkum işçimizin,
5.500 tl ye yaşam mücadelesi veren, torununa bayram harçlığı bile veremeyen emeklimizin yüzünü güldürmek için bu yola çıktık.
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu toplumun tüm bu kesimleri için hak, hukuk, adalet diyerek Ankara’dan İstanbul’a yürümüş ve kararlılığını tüm dünyaya göstermişti. Şimdi yine onun liderliğinde sonu aydınlık olan bu yolda yürümekten onur duyuyoruz ve ona güveniyoruz. İnanıyoruz ki Türkiye 15 Mayıs günü bambaşka bir sabaha uyanacak.
Sevgili hemşehrilerim; ben partimizi bu günlere getiren başta Türkiye Cumhuriyetinin ve partimizin kurucu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm genel başkanlarımızı saygıyla anıyorum. Yine Keşan’da partimize emek vermiş tüm üyelerimize, vekillerimize ve başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Ben gönüllük esası ile işleyen siyaset makamında gönül kırmamanın esas olduğuna inanıyorum.
Bugüne kadar kimseye küsmeden, kırmadan, üzmeden, sevgi ile dostluk ile çalışmalarımı yürüttüm bundan sonra da öyle yürüteceğim. Herkes bilsin ki Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde millet ittifakını oluşturan tüm partilerimizle birlikte gümbür gümbür geliyoruz.
Bilginin ve bilimin gücüyle geliyoruz.
Bize inanın.
Başaracağız, başaracağız,
başaracağız.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Keşan Haber19 Mart 2023 / 21:35

Hayırlı olsun

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA