SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

CHP ilçe yönetiminden yangından zarar gören esnafa ziyaret

CHP ilçe yönetiminden yangından zarar gören esnafa ziyaret
Bu haber 06 Eylül 2021 - 15:47 'de eklendi ve 162 kez görüntülendi.

CHP Keşan İlçe Yönetimi  Erikli’de işyerleri yanan esnafları ziyaret etti.

CHP ilçe yçnetinin konu ile ilgili açıklaması şöyle: “5 Eylül Pazar günü Erikli sahilinde pazaryerinde 13 iş yerinin yanması sonrasında, dün saat 12:30 da CHP İlçe Başkanı Recep Pekcan, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Tamer Filiz, Rıdvan Küçük, Belediye Meclisi Üyeleri Banu Saygı, , İbrahim Dinç Aladdin Öztürk ve Yüksel Alioğlu; pazaryerinde çıkan yangında işyerleri zarar gören esnafımız ve bölge halkımızı ziyaret ederek dertlerine ortak oldular.
Defalarca sorun yaratan tek hattan gelen elektrik tesisatının düzeltilmemesinden kaynaklanan yangın, ilk müdahaleleri esnaf, bölge halkı ve orada bulunan meclis üyelerimiz Aladdin Öztürk ve Yüksel Alioğlu’nun yapılmasına rağmen büyük bir mal kaybına neden olmuştur.
Genel olarak sorgulanması gerekenler:
1.Elektrik tesisatı neden düzeltilmedi?
2. Eski Güzelleştirme Kooperatifinin itfaiye aracı neden bakım onarımı yapılıp Erikli halkının kullanımı İçin tekrar hizmete sunulmadı ?
3.Erikli’ ye bir itfaiye aracı neden görevlendirilmedi? Eğer görevlendirildiyse ve sonrasında söylendiği gibi bir kaza yaptıysa yerine ikame araç neden gelmedi?
4.Orman İşletmenin aracı kısa sürede ulaşırken Keşan Belediyesinin aracı neden uzun sürede olay yerinde oldu?
CHP olarak zarar gören esnafımızın her zaman yanındayız elimizden gelen tüm yardımı yapmaya da hazırız . Esnafımıza tekrar geçmiş olsun diyoruz ve benzer felaketlerin yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınmasını temenni ediyoruz.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA