SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ EDİZ ÜN 2.TUR’DA KAZANACAĞIZ 13. CUMHURBAŞKANIMIZ KEMAL KILIÇDAROĞLU OLACAK

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ EDİZ ÜN 2.TUR’DA KAZANACAĞIZ 13. CUMHURBAŞKANIMIZ KEMAL KILIÇDAROĞLU OLACAK
Bu haber 15 Mayıs 2023 - 22:32 'de eklendi ve 203 kez görüntülendi.
CHP’den Edirne Milletvekili seçilen Ediz Ün,2. tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için konuştu. Ün,2. turda kazanacaklarını söyledi.
 Ün’ün açıklaması şöyle: “Kıymetli Edirneli Hemşehrilerim,
Sizlerin teveccühleri ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin 28. Dönem Edirne Milletvekili olarak sandıktan çıkmış bulunuyorum.
Şahsım ve iktidar yürüyüşümüzün milletvekili adaylarıyla birlikte 35 günlük propaganda sürecinde; Edirne’mizin her bir köşesinde yaşayan hemşehrilerimize ulaşmak, dertlerini dinleyip gönüllerine dokunmak için gece gündüz demeden çıktığımız bu yolda istemeden kırdığımız, elini sıkmayı unuttuğumuz, yanına uğrayamadığımız tüm hemşerilerimizden haklarını helal etmelerini istiyorum.
Bilinmelidir ki; AKP zihniyetinin yarattığı köhne anlayışı yıkmak, ülkemizi aydınlık yarınlara çıkarmak için başlattığımız mücadelemiz bitmemiş, tam tersine yeni başlamıştır.
Saygıdeğer Edirneliler,
Milletimiz; ellerinden gelen tüm manipülatif girişimleri yapan, atı alan Üsküdarı geçti algısı yaratmaya çalışan bu kirli zihniyete gereken cevabı vermiş, Millet İttifakımızın Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 85 Milyonu kucaklayan samimiyetine güvenmiştir.
Devletin tüm imkanlarını kullanan, aziz Türk Milleti’nin uçağıyla, helikopteriyle, otobüsüyle seçim çalışması yapan AKP zihniyetinin uğradığı hezimet; bu necip milletin ferasetinin ne kadar büyük olduğunu göstermiştir.
Kıymetli Hemşerilerim,
Bundan sonra ki süreçte; her zaman olduğundan çok daha fazla çalışarak, Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 45 oy oranı ile milletimizin büyük desteğini alan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ikinci turda sandıklardan birinci çıkarmak için yolumuza devam edeceğiz. 85 milyonun dertlerine derman, geleceklerine ışık olmak için canla başla mücadele edeceğiz.
Aziz Edirneliler,
Göstermiş olduğunuz ilgi ve teveccühlere layık olmak, verdiğiniz helal oyların karşısında mahcup olmamak için bugünden itibaren çalışmalarımıza başlıyoruz.
Tarım, Eğitim, Sağlık, Ekonomi, Ulaşım gibi hayatın bir çok alanında vatandaşlarımızın yaşadığı sorunların ve taleplerinin Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında yüksek sesle dile getirilmesi, çözümlerinin takip edilmesi için zaman mefhumu gözetmeksizin mücadelemizden yılmayacağız.
İtiraz süreçlerinin tamamlanması ve YSK’nın kesin sonuçları ilan etmesinin ardından Milletvekiliği mazbatamızı alarak değerli Edirneli hemşehrilerimiz ile kucaklaşacağız. Parti ayırımı gözetmeksizin bize oy veren, vermeyen tüm hemşehrilerimizin hizmetinde olacağız.
Destek veren, dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA