SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

CHP ADAYI GÜNESER

CHP ADAYI GÜNESER
Bu haber 07 Mart 2015 - 15:14 'de eklendi ve 186 kez görüntülendi.

 CHP Edirne Milletvekili aday adayı Gürkan Güneser düzenlediği basın toplantısında kendini anlattı

 Günerer şunları kaydetti:

“. 53 YAŞINDAYIM. TRAKYA ÜNİVERSİTESİ 1985 YILI MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. ORTA DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLİYORUM. EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM.

1985 YILINDAN BU YANA EDİRNE’DE MAKİNA MÜHENDİSİ OLARAK, SAHİBİ BULUNDUĞUM KISA ADI BATI KAZAN OLAN ŞİRKETİMDE KALORİFER KAZANI İMALATI, KALORİFER VE DOĞALGAZ TESİSATI İŞLERİ İLE ALARKO CARRİER’İN EDİRNE BAYİLİĞİ İLE SERVİSLİĞİNİ YAPTIĞIM FAALİYETLERİM HALEN DEVAM ETMEKTEDİR.

EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS ÜYELİĞİ VE TOBB GENEL KURUL DELEGELİĞİ GÖREVLERİNDE BULUNDUM.

ETSO YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCILIĞI, TÜRK HAVA KURUMU, EDİRNE SPOR, ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ VE ÇEŞİTLİ SPOR KULÜPLERİNDE SPORCULUK VE YÖNETİCİLİK YAPTIM. EDİRNE SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ ÜYESİYİM.

SİYASİ YAŞAMIMA 1988 YILINDA SHP’DE BAŞLADIM. 1992 YILINDA EDİRNE CUMHURİYET HALK PARTİSİ KURUCU MERKEZ İLÇE YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM. 1994 YILINDAKİ YEREL SEÇİMLERDE EDİRNE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİM. 1994-1999 YILLARI ARASINDA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLARAK İMAR KOMİSYONU VE MARMARA BOĞAZLAR VE BELEDİYELER BİRLİĞİ ÜYELİKLERİNDE BULUNDUM. 2002 YILI GENEL SEÇİMLERİNDE CUMHURİYET HALK PARTİSİ EDİRNE SEÇİM KOMİTESİNDE YER ALDIM.

MENSUBU OLMAKTAN GURUR DUYDUĞUM CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NDE 2005-2007 YILLARI ARASINDA ÜYELERİMİZİN DESTEĞİ VE TAKDİRİYLE EDİRNE İL BAŞKANLIĞI GİBİ ÇOK ÖNEMLİ BİR MEVKİDE DE GÖREV YAPMA ONURUNA ERİŞTİM.

2007 VE 2011 GENEL SEÇİMLERİNDE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUM.

DEĞERLİ DOSTLARIM;

2002 YILINDAN BU YANA ÜLKEYİ YÖNETEN AKP İKTİDARI, ÜLKEYİ, ÜLKE İNSANINI YOK SAYARAK YÖNETMEYE DEVAM EDİYOR. GİDEREK DAHA OTORİTERLEŞEN BİR TAVIRLA REJİMİ DEĞİŞTİRMEYE VARAN BİR ANLAYIŞI HAKİM KILMAYA ÇALIŞIYORLAR.

ŞİMDİ; CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDEN SONRAKİ SÜREÇTE İSE, REJİMLE HESAPLAŞMA VE PARLAMENTER SİSTEMİ YOK EDEREK, “BAŞKANLIK” SİSTEMİNİ ÜLKE İNSANINA KABUL ETTİRME UĞRAŞISINDALAR.

TÜM BU ŞARTLAR ALTINDA 7 HAZİRAN SEÇİMLERİ ÜLKEMİZ VE ÜLKEMİZ İNSANLARI İÇİN ÇOK BÜYÜK ÖNEM ARZETMEKTEDİR.

EN BÜYÜK HEDEFİMİZ; ÖRGÜTLÜ MÜCADELEDEN ALDIĞIMIZ GÜÇLE AKP İKTİDARININ MASKESİNİ İNDİRMEK OLMALIDIR. CUMHURİYETİN ONURLU YURTTAŞLARI OLARAK GELECEĞİMİZE KOYULAN İPOTEĞİ KALDIRMALIYIZ.

ÇAĞDAŞLIK, BARIŞ, EŞİTLİK, ÖZGÜRLÜK İSTEYEN CHP’LİLER OLARAK, ACIMASIZ OPERASYONLARLA TÜM TOPLUM KATMANLARINI ETKİSİZLEŞTİREN, TÜRK TARİHİNİ KIRILMA NOKTASINA TAŞIYAN BU İKTİDARA GÜCÜMÜZ, BİLİNCİMİZ VE DİRENCİMİZLE SON VERMELİYİZ.

DEĞERLİ DOSTLARIM;

BEN DE BU KOŞULLARDA BİLGİ, BİRİKİM VE SİYASİ TECRÜBELERİME GÜVENEREK PARTİM, EDİRNE’M VE ÜLKEM İÇİN YARARLI OLACAĞIMI DÜŞÜNEREK, ADAY ADAYI OLMAYI VE SORUMLULUK ALMAYI BİR GÖREV BİLDİM.

LAİK, DEMOKRAT, ÇAĞDAŞ, İNSAN HAKLARINA SAYGILI VE HAKÇA BİR PAYLAŞIMIN HAYATA GEÇİRİLEBİLMESİ İÇİN, BARIŞIN, HUZURUN, ADALETİN, HUKUK DEVLETİNİN YENİDEN İNŞAA EDİLDİĞİ BİR TÜRKİYE İÇİN;

PARTİM İLE BİRLİKTE MÜCADELEYE DESTEK VERMEK VE HAYATA GEÇİRMEK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM.

  • İLİMİ VE ÜLKEMİ DAHA İLERİYE GÖTÜRMEK İÇİN ADAY ADAYIYIM.

  • ADALETSİZ BİR SINAV SİSTEMİ İLE GELECEĞİ KARARAN, TORPİL İLE HAKLARI GASP EDİLEN GENÇLERİMİZ İÇİN ADAY ADAYIYIM.

  • İKTİDARIN UYGULADIĞI GERİCİ, KADIN DÜŞMANI POLİTİKALARIN SONUCU, İKİNCİ SINIF YURTTAŞ OLAN KADINLARIMIZ İÇİN ADAY ADAYIYIM.

  • HALKINI AYDINLATMA UĞRUNA, YILLARCA ZİNDANLARDA HAPİS YATAN; AYDIN, DEMOKRAT İNSANLARIMIZ VE İLERİCİ BASINIMIZ İÇİN ADAY ADAYIYIM.

  • İŞÇİLERİMİZ, KÖYLÜLERİMİZ, ÜRETEN EMEĞİ İLE GEÇİNEN AMA BİR TÜRLÜ BELİNİ DOĞRULTAMAYAN EMEKÇİLERİMİZ İÇİN ADAY ADAYIYIM.

  • ULU ÖNDER ATATÜRK’ÜN BİZ GENÇLERE EMANET ETTİĞİ CUMHURİYETİ YAŞATMAK VE DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN ADAY ADAYIYIM.

ALINAN ÖN SEÇİM KARARI İKTİDARA DOĞRU ATILMIŞ ÇOK ÖNEMLİ BİR ADIMDIR. HAZİRAN AYINDAKİ SEÇİMLERDE SANDIKLARA GERÇEK ANLAMDA SAHİP ÇIKIP, DİSİPLİNLİ ÇALIŞARAK, OYLARIMIZI ARTTIRACAĞIMIZA VE İKTİDAR OLACAĞIMIZA İNANIYORUM.

29 MART’TA YAPILACAK OLAN ÖNSEÇİMDE DE ÖNCE KENDİME SONRA SİZLERE VE ÖRGÜTÜMÜZE GÜVENİYORUM.

ÖRGÜTÜMLE KOL KOLA GİREREK, KADINI, GENCİ, KÖYLÜSÜ, İŞÇİSİ, EMEKLİSİ KISACASI TÜM HALKIMIZLA BİRLİKTE BU MÜCADELEDE, İLİMİZİ PARLAMENTODA TEMSİL ETME KONUSUNDA, PARTİMİN İLKE VE PRENSİPLERİNE UYGUN DAVRANIŞLAR SERGİLEYECEĞİME SÖZ VERİYORUM.

PARTİ PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE YÖREMİZİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETME VE BÖLGEMİZ İNSANININ SORUNLARINI PARLAMENTOYA TAŞIMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAĞIM.

BUGÜNE KADAR, GÜCÜMÜ HEP SİZ PARTİLİLERDEN VE SEÇMENDEN ALARAK SİYASET YAPTIM. BUNDAN SONRA DA PARTİLİLERİM VE EDİRNE SEÇMENİNDEN GÜÇ ALARAK YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM.

SEÇİLDİĞİM TAKDİRDE, HALKIMIZLA BİRLİKTE OLMAYA, ONLARIN SORUNLARINI VE SEVİNÇLERİNİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİM.

DEĞERLİ DOSTLARIM;

PARTİ İÇİ MÜCADELEM SIRASINDA ÇİRKİN İTTİFAKLAR İÇERİSİNDE HİÇ OLMADIM. SİYASİ MENFAAT İÇİN GÜÇ ODAKLARINA YASLANARAK KENDİMDEN VE İLKELERİMDEN ASLA TAVİZ VERMEDİM. SEVENİM DE SEVMEYENİM DE MUTLAKA VARDIR, AMA BU GÜNE DEĞİN “GÜRKAN GÜNESER ŞU GÖREVİ SUİSTİMAL ETTİ, KENDİNE ÇIKAR SAĞLADI” DEDİRTMEDİM.

2011 ÖNSEÇİMİ SONRASI, SIRALAMAYA GİREMEDİĞİM HALDE, PARTİM İÇİN ÇALIŞTIM. SEÇİM SÜRECİNDE KEMAL BEY VE RECEP BEY’LE BERABER, TÜM EDİRNE’Yİ İKİŞER KEZ GEZDİM. PARTİMDE HER KADEMEDE GÖREV ALDIM, HEPSİNİ DE ALNIMIN AKI İLE YERİNE GETİRDİM.

BUNUN GURURU İLE ŞİMDİ KARŞINIZDAYIM VE BU KEZ BİR MİLLETVEKİLİNİN YERİNE GETİRMESİ GEREKEN GÖREVLERİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPIP YİNE ALNIM AK, BAŞIM DİK OLARAK ARANIZA DÖNEBİLMEK İÇİN DESTEĞİNİZE VE OYLARINIZA TALİBİM.

BU GÖREVİ EN DOĞRU ŞEKİLDE; EKİBİMDEN OLAN OLMAYAN, DESTEK VEREN VERMEYEN AYRIMI YAPMAKSIZIN EDİRNE’MİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETME DÜŞÜNCESİYLE YERİNE GETİRECEĞİME BİR KEZ DAHA HUZURLARINIZDA SÖZ VERİYORUM.

AYRICA YARINA DENK GELEN KADINLARIN SOSYAL, EKONOMİK, SİYASİ MÜCADELESİNİN SEMBOLÜ OLAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ, AYDINLIK YARINLARA KADINLARIMIZLA BİRLİKTE ULAŞMAK DİLEĞİYLE KUTLUYORUM.

BUNUN İÇİN BANA GÖREV VERMENİZİ SİZLERDEN TALEP EDİYORUM.

HEPİNİZİ SAYGIYLA SELAMLIYOR, ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA