Keşan Haber
reklam

Canlar üşümesin projesi

Canlar üşümesin projesi
Bu haber 05 Aralık 2017 - 14:08 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
reklam

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Keşan Saros Doğa Sporları Topluğunun(SARDOS) paydaş olduğu ”CANLAR ÜŞÜMESİN” sloganlı kullanım fazlası kışlık giyim eşyası toplama kampanyası 4 Aralık 2017 tarihinde sona erdi.  Bir ay süren kampanyada beklenenin üzerinde eşya toplanıp Keşan Belediyesine bağlı ilgili birime teslim edilerek ihtiyaç sahiplerine dağıtımına başlandı.
Kampanya ile ilgili bir açıklama yapan SARDOS sözcüsü Faruk EKER; 2016 Yılında yaptığımız ”CANLAR ÜŞÜMESİN” isimli kullanım fazlası kışlık giyim eşyası toplama kampanyasının bu yıl ikincisini yaptık. Önceki yıldan farklı olarak güçlü bir kurum olan Keşan Ticaret ve Sanayi Odamızı paydaş olarak aldık.Amacımız;Sosyal sorumluğumuzu yerine getirmek. Her geçen gün kaybetmeye başladığımız değerlerden biri olan yardımlaşma ve dayanışma duygusunu yaşatmak ve Keşan Belediyemiz tarafından bu konuda oluşturulan bir birim olduğunu halkımıza duyurmak.
1 Kasım-1 Aralık 2017 tarihleri arasında bir ay süren kampanyamızda beklediğimizin üzerinde yoğun ilgi gördük. Bu süreç içinde 3850 parça muhtelif giyim eşyası toplanarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya başlandı. Kampanyamız sona ermesine rağmen Keşan Belediyemize bağlı olan ve eski hizmet binası ikinci katında bulunan kullanım fazlası eşya toplama merkezine yılın her dönemi kullanmadığınız giyim eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.
Bu kampanyada paydaşımız olan Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve yönetimine desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Yanımızda oldukları süresince bizler topluluk olarak kendimizi her daim güçlü hissettik.
Ayrıca;
Keşan Belediyesi Kültür Müdürlüğü kullanım fazlası eşya toplama merkezi çalışanlarına, Bazı okullarımızdan kampanyamıza katılan duyarlı öğretmen, öğrenci ve velilerimize, halkımıza  ve özellikle kampanya süresince her türlü azmi ve çabayı gösteren Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu(SARDOS) üyesi arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.
Özellikle genç neslin bu anlamlı kampanyaya katılmasından ve öğretmenlerinin teşviklerinden oldukça oldukça mutlu olduk ve geleceğe umutla bakmamıza sebep oldu.
Topluluk olarak asli faaliyetlerimiz olan doğa sporu etkinliklerinin yanında bu tür sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecektir. Bizi sardos//facebook.com sayfasından takip edebilirsiniz ve faaliyetlerimize toplumun her kesiminden herkes katılabilir.

Etiketler :
reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER