SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ÇALIŞKAN’DA HGS MAĞDURU

ÇALIŞKAN’DA HGS MAĞDURU
Bu haber 31 Aralık 2015 - 14:36 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.

Lalacık köyü    eski muhtarı  Selahattin Çalışkan’a da kendisine ait olmayan araç için HGS cezası geldi.

Çalışkan,Yaptığı açıklamada, kendisine ait olmayan 34 UM 131 plakalı aracın Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden 2 kez ücret ödemeden geçtiğini ve 107 lira 25 kuruş tutarındaki  cezanın  ödenmesinin istendiğini  söyledi.

Kendisinin Lalacık Köyü’nde ikamet ettiğini, anılan tarihler de de İstanbul’a gitmediğini vurgulayan çalışkan, gelen para cezasına itiraz ettiğini  belirtti.

Çalışkan  sözlerine şöyle devam etti:” Köy kahvesinde arkadaşlarımla oturduğum sırada posta geldi. Bana da bir  ödeme emri geldiğini söylediler. Zarfı aldım baktım. Karayolları Genel Müdürlüğü’nden gelmiş zarf. İçini açtığımda  hayretler içinde kaldım. İddiaya göre 34 UM 131 plakalı araçla  23.12 ve 24.12 2014 tarlhlerinde İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden ücret ödemeden geçmişim. Geçikme faizleri ile birlikte 107 lira 25 kuruş ödemem isteniyordu. Bende böyle bir aracım olmadığı için Karayolları Genel Müdürlüğü’ne itiraz dilekçesi gönderdim. Ama duyduğuma göre bir çok kişiye ayni türden cezalar gelmiş.”

Çalışkan,107 lira ödemesi durumunda aracın  madem ki kendisine ait olduğu iddia ediliyor, o zaman aracının bulunmasını isteyeceğini dile getirdi.

 

Fatih Sultan

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA