SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ÇAKIRLAR: VATANDAŞIN SIKINTISI BÜYÜK

ÇAKIRLAR: VATANDAŞIN SIKINTISI BÜYÜK
Bu haber 26 Kasım 2018 - 16:23 'de eklendi ve 170 kez görüntülendi.

İYİ Parti Grup Başkanı ve Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar,mahalli seçimler ile ilgili yaptığı açıklamada, partilerin genel merkezlerinde yapılan  ittifak görüşmelerinin bir hafta veya on gün içinde netleşmesinin beklendiğini söyledi.

Çakırlar, Edirne’ninn Enez ilçesinde Yenice Köyü’nü ziyaret etti.Kahvede vatandaşlar sohbet eden  Çakırlar,vatandaşının sıkıntısının büyük olduğunu  yapılacak mahalli seçimlerde  iktidara bir  ders verilmesi gerektiğini anlattı.

çakırlar şunları kaydetti:”Önümüzde  mahalli seçimler geliyor. Ümit ederim mahalli seçimler bu gidişata dur diyecek şekilde.Vatandaşımızın sıkıntısı büyük. Bu zamana kadar bazı şeyler absorbe ediliyordu yutuluyordu ,ama artık iş elektrik su faturalarına  çok ciddi oranda yansımaya başladı, Cebimize dokunmaya başlayınca nasırımıza basmış gibi tepki gösteririz.Ümit ederim mahalli seçimlerde vatandaşımız bu seçimlerde bu sıkıntıları aşacak, nasırına basmış gibi tepki göstererek bu günkü iktidara bir an önce ders verirler.. Ders verirler diyorum.Vermeleri de gerekiyor. Biraz silkelenmesi lazım.

İktidar hep şunu söylüyor.”Bizi hiç mağlup edemediniz” diyor. Doğru. İşte  otuzaltıydı.Otuzsekiz.Otuzsekizdi. İşte şu oldu bu oldu.Yüzde kırkdokuz oy alan bir genel başbanı başbakanlıktan etti. Kimsenin sesi çıkmadı.Ve sayın Cumhurbaşkanı diyor ki,”Ben ne yapıyorsam halk beni destekliyor.”Bu doğru.Halkın,sayın Cumhurbaşkanını çok seviyor olanların bile şunu düşünmesi lazım. Biraz oy oranlarını düşürerek  sayın Cumhurbaşkanı “ Ben bir yerde hata mı  yaptım” diyerek sorgulaması lazım.Belki biraz daha bu işlerin ehemmiyeti önemi ortaya çıkar

Çakırlar,ittifak konusunda da şöyle konuştu:” Zaman zaman şu sorular soruluyor bize. Onu da ifade edeyim. Merak konusu olabilir.Seçimlerde ittifak tı şuydu buydu diye.Tahmin ediyorum bir hafta  on gün içinde netleşir. Şu anda Edirne’de her parti seçimlere  kendi adayı ile seçime girecek gözüküyor ama,partilerin üst düzeyindeki görüşmeler devam ediyor. Bunlar nasıl netleşecek hep beraber göreceğiz.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA