SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

BTP’YE YENİ GENEL MERKEZ

BTP’YE YENİ GENEL MERKEZ
Bu haber 04 Nisan 2021 - 20:15 'de eklendi ve 191 kez görüntülendi.

HÜSEYİN BAŞ:TÜRK SİYASETİNİ HAYIRLI OLSUNA BEKLERİZ

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Ankara Kavaklıdere Akay Caddesinde yapımı tamamlanan partisinin yeni genel merkezini ziyaret etti.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne komşu olan yeni genel merkez binasının dış cephesinde merhum Genel Başkan Prof. Dr. Haydar Baş ve Hüseyin Baş’ın resimleri üzerine “Var Bi Hayalimiz” sloganı yer alıyor.
Kütüphaneli lüks bir kafeteryadan green box stüdyosuna kadar herşeyin özenle planlandığı yeni binanın tüm katlarını tek tek dolaşan BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, ziyaretin sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
“Bu mekandan tüm Türkiye’ye tüm Türk Milletine, Türk Milletinin gelecek nesillerine güzel hizmetler yapmak için bir yola çıktık. Allah hepimizin yardımcısı olsun” diyen Hüseyin Baş, Teşkilat Başkanı Lütfullah Önder başta olmak üzere, Ankara İl Başkanlığı ve tüm genel merkez çalışanlarına emekleri için özel olarak teşekkür etti.

MİLLETİN İRADESİNİ YANSITACAĞIZ

Konuşmasında millet iradesi vurgusu yapan BTP lideri, “Milletin iradesinin yok sayıldığı, önemsenmediği bugünlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne çok yakın bir genel merkez binası organize etmiş olduk. İnşallah milletin iradesini de buradan tüm Türkiye’ye yansıtıp, tüm siyasilere de göstermek istiyoruz” diye konuştu.

TÜRK SİYASETİNİ HAYIRLI OLSUNA BEKLERİZ

Hüseyin Baş, başta Türk siyasetinin mensupları olmak üzere tüm Türkiye’yi hayırlı olsuna davet etti:
“Bütün Türkiye siyasetine kapımız her zaman açık. Mekanımıza bekleriz. Biz de biliyorsunuz, birisi taşındığı zaman komşular eve hayırlı olsuna giderler. Biz de hayırlı olsuna, bütün Türk Milletini, bütün Türk siyasetini bekliyoruz. Tekrar vatana, millete, devlete hayırlı olmasını yüce Mevlam’dan niyaz ediyorum.”

MİLLETE HİZMET EDECEK NESİLLER BURADA YETİŞECEK

BTP Lideri Hüseyin Baş “Buradan gençlik teşkilatlarımıza, kadın kolları teşkilatlarımıza, tüm teşkilatımıza yetişecek, Türk milletine hizmet etmeye inançlı istekli nesillerin bu mekandan çıkmasını Allah’tan dua ediyoruz, bekliyoruz. Allah hayırlı eylesin” diyerek sözlerini noktaladı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA