SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

BOYALIK DA NOKTAYI KOYDU:OL DENİRSE OLUNUR

BOYALIK DA NOKTAYI KOYDU:OL DENİRSE OLUNUR
Bu haber 11 Ağustos 2018 - 11:59 'de eklendi ve 259 kez görüntülendi.

Ak Parti Keşan ilçe Başkanı Hüseyin Boyalık, gelecek yerel seçimlerde kendisinin de aday olup olmayacağı konusunda gazetecilerin sorduğu soruya:”Büyüklerimiz uygun görürse ol denirse olunur”şeklinde cevap verdi.
Ak Parti Keşan İlçe Başkanlığı Saros Hotel’de bir sabah kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya milletvekili Fatma Aksal ile İl Başkanı İlyas Akmeşe de katıldı.
Toplantıda açılış konuşmasını yapan ilçe başkanı Boyalık, belediyeye atıf yaparak berbat bir yönetim olduğunu iddia etti.
Önümüzdeki yerel seçimlerde,AK Parti’nin kazanması durumunda projelerle Keşan’ın çehresini değiştireceklerini söyleyen Boyalık,Organize Sanayi konusunda çalışmalar yapıldığını belirtti.
İl Başkanı Akmeşe ‘de Ak Parti’nin 13 seçim kazandığını ifade ederek,”Dünya lideri bir liderimiz var. Onu Allah başımızdan eksik etmesin. Bir liderimize sadık bir teşkilatız. Seçim bitti ama biz sahadayız.Bizde bir seçim biter,diğer seçim çalışmaları başlar.”
Aksal’dameclisin tatile girmesine rağmen çalışmaya devem ettiğini söyledi.İlçeleri gezmeye devam ettiklerini kaydeden Aksal,”Yapacak çok işimiz var. Amacımız bölgeye hizmet. Sizlerle her fırsatta bir araya geleceğiz.Amacımız yerelde de seçimleri kazanmak.”
Toplantı sonunda gazeteciler ilçe başkanı Boyalık’a, Ak Parti Keşan Belediye Başkan aday adaylığı için Mustafa Helvacıoğ’nun sahaya çıktığını kendisinin de isminin aday adayı olarak geçtiğini bu konuda ne düşündüğünü sordular.
Helvacıoğ’nun partiye üye olmak için müracaat ettiğini kaydeden Boyalık:” Ak Parti’nin her kademesinde çalışırım ifadesi var. Mutlu olduk.Belediye başkan adaylığını düşünebilir. En son kararı verecek genel merkezimizdir.
Bana gelince bir ilçe başkanının her şeye aday olması gayet doğaldır. İl Genel Meclis Üyeliği’nden geldim.İlçe başkanı olduk.Tecrübemiz var.Siyasette çalışma azmimiz var. Aday olurmuyoz. Büyüklerimiz izin verirse uygun görürse ol denirse olunur.AK Parti’de görev istenmez verilir diye bir tabir var.”şeklinde konuştu.
Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA