SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

BÖLGE EKONOMİSİ MASAYA YATACAK

BÖLGE EKONOMİSİ MASAYA YATACAK
Bu haber 06 Mart 2017 - 21:25 'de eklendi ve 52 kez görüntülendi.

Bölgenin ekonomisi  9 Mart Perşembe günü  saat 15.00 de Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda masaya yatacak. Bu arada konuşmacılar Türkiye ve dünya ekonomisi hakkındaki görüşlerini de paylaşacaklar.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası,İpsala ve Keşan Ticaret Borsaları,Trakya Kalkınma Ajansı, Dünya Gazetesi  ve Tek Rumeli Televizyonu tarafından düzenlenen Trakya, Türkiye ve Dünya Ekonomisi toplantısında Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, TOBB -ETÜ Öğretim Üyesi  TEPAV Direktörü Dr. Güven Sak ile Dünya Gazetesi  Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, gazetenin  tarım yazarı Ali Ekber Yıldırım ile ekonomi yazarı Dr. Rüştü Bozkurt  konuşmacı olarak yer alacaklar.

Toplantıda Hamzadere Barajı’nın Tarım Geleceğine Etkileri,Enerji Kaynakları ve Kullanım Potansiyeli,Saros Körfezi ve Sağlık Turizmi,Gıda İhtisas OSB’nin Bölgeye ve Trakya’ya etkileri,Çanakkale Köprüsü Tehdit ve Fırsatları, Bölgenin Tarıma Dayanı Sanayi Potansiyeli,Balkan ve Avrupa Pazarı (Sınır Ticareti),Yurt içi Pazarı ve Ticari İlişkiler,Girişimcilik ve ARGE Kapasitesinin Arttırılması,Türkiye’de Tarım ve Gıdanın Stratejik Önemi,Ülkemiz ve Dünya Ekonomisine Genel Bakış,Alternatif Tarım Ürünleri ve İstanbul Pazarı konularında bilgiler verilecek.

Toplantı  ile ilgili görüntüler TEK RUMELİ TV tarafından ileriki günlerde yayımlanacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA