Keşan Haber
reklam

Bircan Süloğlu’nda

Bircan Süloğlu’nda
Bu haber 30 Nisan 2016 - 12:09 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.
reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan Süloğlu’nda Parti örgütünü ve vatandaşları ziyaret etti.

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan Süloğlu İlçesinde Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ve İlçe Başkanı Önder Cin ile birlikte İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldi. Ülke gündemi ile Hakkari, Van, Bitlis izlenimlerini aktaran Bircan, partililerin gündem ve güneydoğu ziyareti ile ilgili sorularını yanıtladı.

“Ülkemizin her noktasındaki vatandaşımız öncelikle barış istiyor, huzur istiyor, kardeşçe yaşamak istiyor. Ziyaret ettiğim 3 ilde de yurttaşlar Edirne’ye çok selam iletin dediler. Biz de sizin gibi yaşamak istiyoruz dediler” diyen Bircan, şehitlerin ve bölge insanının sorunlarının son bulması için CHP iktidarını işaret etti. Bölgedeki sorunların çözülmesi için CHP’nin yapıcı, barışçıl ve uzlaşmacı politikalarına ihtiyaç olduğunu ortaya koyan Erdin Bircan, “AKP demek kan, gözyaşı ve zulüm demektir. Güneydoğu’da olanları görüyoruz. Bir taraftan her gün şehit haberleri ile yüreğimiz parçalanıyor, diğer taraftan terörle ilgisi olmayan masum yöre insanları evlerinden, barklarından koparılıyor, hatta öldürülüyor” dedi.

Parti toplantısı sonrasında pazarı ziyaret eden Bircan’a Belediye Başkanı Ormankıran ve İlçe Başkanı Cin de eşlik etti. Vatandaşların dertlerini dinleyen Bircan, güncel olayları ve gündemi de değerlendirdi. CHP iktidarında vatandaşların tüm dertlerinin çözüleceği sözünü veren Bircan, “Pazarda konuştuğum herkes istedikleri kadar alışveriş yapamamaktan, pazarcılar da satış yapamamaktan şikayetçi. Vatandaşımızda para olacak ki istediğini alsın, pazarcı da kazansın” dedi.

Etiketler :
reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER