SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

BİR BABANIN FERYADI…

BİR BABANIN FERYADI…
Bu haber 15 Mart 2014 - 11:41 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

Aytekin Demirden’in, 7 yaşındaki  engelli oğluna  3 hastanede ayrı rapor verdi.

Dertli baba,şu anda oğlunun  en az 4 ay evden çıkmaması gerektiğini belirterek, evde eğitim alması için ilgililere başvurdu ancak olumlu sonuç alamadı.

Oğlunun kronik bir hastalığı olduğunu belirterek, 7 seneden bu yana bir çok kez ameliyat geçirdiğini ve kendi başına hareket edemediğini kaydetti.

Oğluna engelli diye okula almadıklarını ifade eden Demirden, Okmeydanı Eğitim ve Araşrıema hastanesi’nin yüzde 73 oranında rapor verdiğini, ancak daha sonra Edirne ve Keşan Devlet Hastanelerinden ise yüzde 50 ağır özürlü değil raporu verildiğini ifade ederek,” Benim oğlumun kafasında şant var. Yani beynin suyunu dışarı atan bir alet. Oğlum kendi bşına hareket edemiyor. Tuvalet ihtiyacını kendi gideremiyor. Bacağında ve belinde ve beyninde sakaktık var. Mesanede de bozukluk var. Ben 7 senedir uğraşıyorum. Ancak kurumlar beni canımdan bezdirdi.bana hep yokuş gösteriyorlar.”

SAĞLIK BAKANI’NA MEKTUP GÖNDERD

Oğlunun tedavisinin  yapılabilmesi için şimdiye kadar başbakan dahil bir çok yere müracaat ettiğini vurgulayan ,tek ümidinin Cumhurbaşkanı Abdüllah Gül olduğunu belirtti.

Dertli baba oğlunun okuma yazma öğrenmesi gerektiğini bunun la ilgili de müracatlarına plumlu bir cevap alamadığını atlardı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA